Kvepalai „Police” yra išraiškingi. Tai ypač naujoviški ir šiuolaikiški aromatai.

Judėjimas pirmyn

Laikas išsilaisvinti ir judėti pirmyn, pakeisti savo gyvenimą, palikti pasaulyje savo pėdsaką. Šie kvepalai skirti žmonėms, ieškantiems naujų horizontų ir naujų nuotykių virpulio. Kvepalai jiems – pirmasis ženklas, simbolizuojantis pasiryžimą judėti pirmyn. Tai gaminiai naujai parfumerijos rinkai, judėjimą laikančiai gyvybės energija.

Didmiesčio ribos

Miesto įvairovė ir margumas – tai nuolat besikeičianti aplinka, staigūs kontrastai ir pokyčiai. „Police” – tai kvapas, skirtas žmonėms, sugebantiems sustabdyti nepakartojamą akimirką chaotiškoje šiuolaikinio gyvenimo grūstyje; tai kvapas žmonėms, mėgstantiems „didmiesčio stilių”.

Kvepalai „Police” – tai neatsiejama interneto kavinių lankytojų, puikiai išmanančių naująsias technologijas, tvirtai besijaučiančių pasaulį apraizgiusiame informacijos tinkle ar įveikiančių įvairiausias jų gimtųjų miestų gatvėse kylančias kliūtis, įvaizdžio dalis.

Nauji horizontai

Prekių ženklą „Police” pasaulyje išgarsino labai šiuolaikiškų formų „Police” akinių kolekcijos. Tai nenuginčijamai kosmopolitiškas gaminys, o tai – neatsiejama nuo naujojo tūkstantmečio gaudesio ir gyvenimo tempo. Be to, šį prekių ženklą visame pasaulyje garsina atkakli saulės akinių „Police” reklamos kampanija žiniasklaidoje, kurios veidas yra ne kas kitas, o pats šaunusis Bruce Willis.

Views All Time
Views All Time
3103
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!