MANGO – mados pasaulio lyderis.

Tūkstančiams moterų 62 pasaulio šalyse MANGO kolekcijų kūrėjai leidžia pasijusti ypač moteriškomis, aktyviomis ir gundančiomis. Susidraugauti su MANGO nėra sunku: kartą išsirinkusios, naujausių mados vėjų, individualaus stiliaus, gaivaus nerūpestingumo moterys ieško vėl ir vėl.

Su MANGO gyvenimas pulsuoja. MANGO – tai laisvos, impulsyvios, gyvenimo staigmenų ir naujovių nebijančios moters stilius. Kosmopolitinė MANGO moteris gyvenimu mėgaujasi tarsi sultingu egzotiniu vaisiumi, o stilinga ir įdomi ji nori atrodyti ne vien išskirtinėmis progomis, bet ir kasdienybėje.

Tada, kai ji aukštai iškėlusi galvą žengia miesto gatvėmis, o vyrai nulydi ją žvilgsniais, tokios pat madingos, originalios moterys, kaip ir ji, žino paslaptį: išskirtinį MANGO stilių lydi kvapnus, jausmingas, gundantis debesis. Taip!

Paskutinis MANGO stiliaus štrichas -“MNG” aromatas.

Kūrėjai jį dedikuoja moterims!

Aštriabriauniame, neįprastos formos, unikalaus dizaino buteliuke – nuostabios galios, energija ir pagarba moteriai. Pajuskite, kaip malonu jį paimti į rankas…

“MNG” – tai įprotis ir ženklas, iš kurio žinai, ko tikėtis. Įkvėpk! Pirmiausia pajusi citrusinę viršutinių natų gaivą. Vėliau iš lėto skleidžiasi vidurinės natos lotoso žiedų, jazmino ir akacijos dvelksmas. Po jų – medžio ir rytietiškų aromatų – sandalmedžio, vanilės, muskuso – jausmingumas.

Be galo moteriškas ir tuo pačiu itin modernus, gaivus, jaunatviškas “MNG” aromatas nepalieka abejingų. Jį norisi ragauti, juo norisi mėgautis… Juk tai taip moteriška, tiesa?

Views All Time
Views All Time
3696
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!