Carolina Herrera Biografija

María Carolina Josefina Pacanins gimė 1939 metų sausio 8-ąją Karakase, Venesueloje, Carolina Herrera yra tarptautiniu mastu įžymi dizainerė, kuri gimė su daug privilegijų. Ji gimė šeimoje, kuri apėmė politikus, valstybės veikėjus ir žemvaldžius, Herrera primygtinai reikalavo, kad nepaisant tapimo tarptautine keliautoja, kuris bendravo su karališkosios šeimos nariais, jos mama sukėlė jai tokią aistrą, kuri ir padėjo jai tapti kokia ji dabar yra.

Carolina Herrera Mados

Herrera pradėjo savo mados liniją 1981 metais po šeimos iškeldinimo ir išsikraustymo į New Yorko miestą. Pradėdama su linija kuri atkreipė dėmesį, netrukus ji išsiplėtė iki kostiumų ir suknelių.

Herrera toliau plėtojo savo prabangių produktų liniją daugelį metų įskaitant parfumeriją, vestuvines sukneles, rankines ir kitus aksesuarus. Taip pat ji bendradarbiavo su savo dukterimi Carolina Adriana kuriant savo 212 Men’s kvepalų linija ir produktų. Be to, ji išsišakojo su savo butikų linija vadinama CH Carolina Herrera.

Carolina Herrera Komercinė Sėkmė

Herreros didžiausias lūžis prasidėjo kai mados įkona Žaklina Kennedy Onasis paprašė jos pradėti aprūpinti drabužiais. Ji rengė Onasis paskutinius dvyliką jos gyvenimo metų, įgydama kitus garsius klientus, kurie norėjo pamėgdžioti Žaklinos Onasis legendinį stilių. Šiandien, Herrera rengia daugelį garsių veidų per didesnius renginius. Jos kliento sąrašas apima Nicole Kidman, Shakira, Salma Hayek ir ypač Renee Zellweger, kuri net turėjo Herreros sukurtą vestuvinę suknelę.

Views All Time
Views All Time
1669
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!