Ketvirtadienį policija suėmė 30 moterų ir vieną korėjietį bei vyrą iš Vietnamo, kurie įtariami viename Pietų Vietnamo viešbučių sudarę prostitucijos tinklą. Sulaikytos įtariamosios bus išsiųstos į perauklėjimo stovyklą, praneša Reuters-ELTA.

Asmenys suimti po to, kai viena padavėja buvo sučiupta parduodanti sekso paslaugas japonui, “Amara Hotel” viešbučio klientui, pareiškė Ho Ši Mino miesto policijos pareigūnas.

Korėjos pilietis 38 metų Jeungas Jibas Rounas (Jeung Jib-Rown) ir 33 metų Le Kvang Jenas (Le Quang Yen) bus apkaltinti prostitucijos organizavimu ir, jei bus nubausti, jiems skirta bausmė gali siekti 20 metų kalėjimo.

“Padavėjos bus išsiųstos į perauklėjimo stovyklą, kad sužinotų, kas yra sveika gyvensena. Vykdant tyrimą, vadybininkai vis dar apklausiami ir bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn”, – tvirtino policijos atstovas.

Viešbučio darbuotojos buvo skatinamos užsiimti prostitucija, nes viešbučiui buvo pelninga tai, kad klientai užsakydavo daugiau kambarių. Moterys iš vieno kliento gaudavo 70-100 JAV dolerių.

Views All Time
Views All Time
2035
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!