JAV rytinėje pakrantėje siaučia uraganas “Isabel” – jis plėšo pastatų stogus, rauna medžius ir traukia elektros tinklus. Apie milijoną žmonių jau liko be elektros, baiminamasi potvynių, praneša BBC-ELTA.

Vėjo greitis siekia 150 kilometrų per valandą. Nors dešimtys tūkstančių žmonių pasitraukė iš savo būstų Šiaurės Karolinoje ir Virdžinijoje, likę apsirūpino konservuotais produktais bei, sutvirtinę savo namus, liko pasiruošę atlaikyti negandas.

Didžiojoje regiono dalyje buvo paskelbta nepaprastoji padėtis. Vienai dienai uždarytos mokyklos bei verslo pastatai. Gyventojams patariama laikytis toliau nuo elektros linijų, medžių, vengti užtvinusių kelių.

Vietovėse, iš kurių žmonės buvo beveik prievarta evakuoti, laukiama rekordinio potvynio. Vandens lygis gali pakilti daugiau nei 3 metrus.

“Tai didelis, bjaurus, blogas štormas; jis artėja prie mūsų. Dabar ne laikas pasivaikščiojimams”, – sakė Vašingtono meras Entonis Viljamsas (Anthony Williams).

Meteorologų teigimu, uraganas “Isabel” toliau keliaus į Virdžiniją JAV sostinės link, prieš tai palietęs Pensilvaniją. Vėliau, iki sekmadienio, uraganas turėtų baigtis virš Kanados.

Views All Time
Views All Time
2074
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!