Naujoje knygoje, kurioje publikuojami asmeniniai Ronaldo Reagano (Ronaldo Reigano) laiškai, atskleidžiamas buvusio JAV prezidento požiūris į įvairius dalykus, pradedant seksu ir baigiant komunizmu.

R.Reaganas, kuriam prezidentavimo metais buvo prikišama jo aktorystė, laiškuose, rašytuose ne tik per 1981-1989 metų kadencijas, bet ir anksčiau bei vėliau, gina savo pasirengimą užimti aukščiausią šalies postą ir atvirai dėsto savo pažiūras. Knygoje taip pat pateikiama R.Reagano diskusija su “Playboy” leidėju Hugh Hefneriu (Hiū Hefneriu) apie žodžio laisvę.

40-asis Jungtinių Valstijų prezidentas parašė daugiau kaip 5 tūkst. laiškų, kuriuos redagavus ir buvo išleista antradienį pristatoma “Free Press” knyga “Reaganas: laiškuose atsispindintis gyvenimas” (Reagan: A Life in Letters). Jos ištraukas išspausdino žurnalas “Time”.

92 metų R.Reaganas, kuris dabar serga Alzheimerio liga, 1951 metais vienai senai draugei laiške rašė, kad seksas yra natūrali organizmo funkcija.

“Net susituokęs jaučiausi truputį kaltas dėl sekso, lyg visa tai būtų paliesta blogio”, – rašė jis draugei, palaidojusiai savo vyrą.

Tačiau, rašė jis, vienas “puikus senas džentelmenas” pateikė jam moralinį polineziečių elgesio pavyzdį.

“Tie žmonės, kurie tikrai yra gamtos, – taigi ir Dievo – vaikai, kūno troškimus vertina kaip natūralų ir normalų potraukį”, – sakė jis.

Views All Time
Views All Time
204
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!