Homoseksualumas liga ar norma?
Visuomenė susideda ne vien iš masės žmonių, kurią galima lengvai įtikinti, kuo tik nori: pasaulio pabaiga, homoseksualumu, raganomis ir t.t. ; visuomenėje yra ir mąstančiųjų savo protu ir matančių tikrovę. O tikrovę ir tiesą įrodo laisvi mokslininkai, kurie vis dar gali laisvai dirbti. Homoseksualumas – dar viena pasekmė, šalia kitų civilizacijos pramonės „normų”, kurį kiekvienas mąstantis, jeigu norėtų, pašalintų iš savo gyvenimo, nebent žmonių egzistavimo prasmė yra tik genitalijos. Pasaulis tobulas, ir viskas, kas jame ne tobula, yra tik žmonių aukščiausio laipsnio neišmanymo – egoizmo, troškimo valdyti kitus, kūryba.
Mėsa, pienas, kviečiai – hormonų sandėliai
Gyvulininkystė – tai prievarta, agresija, žudymas ir nuodingas maistas. Žmonės, ilgą laiką užsiimdami šia veikla, gauna atoveiksmį: ligas, išsigimimus, karus, nesantaiką, epidemijas, naujas bakterijas, virusus. Tai gyvulininkystės pasekmė. Ir tai yra natūralu, nes kas sėjama, tas ir pjaunama.
Profesorius Mordechai Šemeš sako: ” Hormonų kiekis žemėje pastoviai auga. Jie patenka ten su nutekamaisiais vandenimis. Karvė, sverianti 600 kg, į metus išskiria 1,9 kg moteriško hormono estrogeno. 90% jo patenka į dirvą. ”
Aišku, kad dirva augina žolę, kurią suės ta pati karvė. Tuo būdu gyvulio organizme hormonų koncentracija dar labiau išauga. Žmogus tampa hormonų rato dalyvis. Dabar, kai jau žinome apie hormono estrogeno kiekio didėjimą piene, atėjo laikas keisti požiūrį į gėjus.
Natūropatas Davidas Volfas tvirtina, kad vyrai gali atsikratyti homoseksualaus potraukio, jeigu išbrauks iš savo meniu pieną, duonos ir bandelių gaminius: kviečiuose yra didelis moteriško hormono estrogeno kiekis. Bet moteriškas hormonas jau yra pakankamai užteršęs gamtą, žmogaus buitį, naminius ir laukinius gyvūnus. Ir kaltos čia ne tik karvės, kurios yra žmonių beprotiškai veisiamos, ir kurios yra šių hormonų fabrikai.
Seniau buvo manoma, kad hormonai patenka į žmogaus organizmą tik valgant mėsą, bet dabar aišku, kad jų gauna geriantys pieną vegetarai. Gali kilti klausimas: koks gi pienas kenkia? O gi bet koks: ir nugriebtas, ir rūgštus, ir kitoks, o taip pat ir jo produktai. Pastebėta, kad įvairiausi skanumynai, pagaminti iš pieno, ypatingai padidina bet kokį sergamumą.
Paskutiniai tyrimai rodo, kad homoseksualūs veiksmai nėra laisvas žmogaus pasirinkimas.
Tai tokia pat patologija, kaip ir vėžys, diabetas, esantis nesveiko maisto ir gyvenimo būdo pasekmė. Homoseksualizmas tai – ne psichologinis, o fiziologinis klausimas. Visus gyvūnus, kurie turėjo šiuos fiziologinius nukrypimus, išleidus laisvėn, į jų stichijas, jie vėl tapdavo tokiais, kokius juos sukūrė gamta. Gamta juos išgydydavo nuo visko, kai tik jie joje atsidurdavo. Žmogus – ne išimtis. Ar galima teigti, kad homoseksualumas išgydomas gamta? Natūraliu maistu ir gyvenimo būdu? Ar buvo išgijimo atvejų? Taip. Jie yra. Ir tie, kuriems reikia, gali rasti tuos žmones, pagijusius nuo homoseksualumo.
Žmogus gali būti sveikas tik harmonijoje, Gamtoje, todėl turi išmokti pasitikėti ja. Miestas – žmonių zoologijos sodas, kada nors pavirs į nuostabią Gamtą, iš kurios mes visi ir išėjom, jeigu žmonės atsikratys proto iliuzijų, kad tai, ko nesugebi, tampa norma. Žmogaus kūnas dar nėra ištirtas iki galo, o jeigu ir bus, tai ši informacija liks rankose tų, kuriems ji naudinga. Žmonės, kuriems įteigta, kad homoseksualumas yra norma, tame ir randasi. O gyvenantiems harmonijoje, homoseksualumas ar panašus į tai, yra tik žmogaus pasirinkimas sirgti ar ne.
Hormonų pusiausvyrą trikdo ir alkoholis. Akademikas V.G. Ždanovas pasakoja, kad kai vyras geria alų, alkoholio molekulės jo kraujyje susitinka su testosterono molekule ir atitraukia nuo jos vieną vandenilinį kompleksą. Tada testosteronas virsta į estrodiolį. Ir vyras po truputėlį pradeda moteriškėti: plonėja balsas, nyksta vyriškumas ir jis darosi bailus, pradingsta potraukis moterims. Vyksta alkoholinė feminizacija. Kai moteris geria alų, spirito molekulė susitinka su progesteronu, nutraukia nuo jos du vandenilinius kompleksus, ir progesteronas virsta į vyrišką hormoną testosteroną. Moteris pradeda vyriškėti: šiurkštėja balsas, grubėja elgesys, judesiai, pradingsta noras patikti vyrams, dingsta motinystės jausmas.
Zigmundas Froidas: “Niekais virsta visos homoseksualistų pretenzijos į išskirtinumą, kai sužinome, kad kiekvienas neurotikas pasirodo turįs homoseksualinių polinkių, ir kad gana daug simptomų išreiškia šią latentinę inversiją.” 279p.
Visų lyties iškrypimų bruožas yra tas, kad atsisakoma giminės pratęsimo tikslo, ir viskas suvedama į malonumą. Taigi suprantate, kad seksualinio gyvenimo lūžis, kai giminės pratęsimo tikslas naikinamas, tarnauja vien malonumo tikslui, todėl ir vadinama negarbingu “iškrypimu”, nes nebeatitinka Gamtos dėsnių. Kad ir kaip gražintų homoseksualų būdą “mokslininkai”, dauguma žmonių intuityviai jaučia, kur natūralu, o kur – ne.