Viena didžiausių Lietuvos statybos bendrovių “Constructus” (buvusi “Skanska statyba”) kartu su Lietuvos laisvosios rinkos institutu (LLRI) organizavo pirmąją diskusiją tema “Korupcija Lietuvos statybų versle”. Diskusijoje dalyvavo Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) prezidentas Ugnius Trumpa, Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovai, bendrovės “Constructus” generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas dr. Virgaudas Juocevičius, bendrovės rinkodaros ir komunikacijos grupės vadovas Audrius Valatkevičius bei Lietuvos žiniasklaidos atstovai. Bendrovės “Constructus” biure Vilniuje buvo išklausyti pranešimai apie korupciją Lietuvos statybų versle, pateikti rinkos tyrimų rezultatai, vyko diskusijos.

Panašaus pobūdžio renginius žadama inicijuoti ir kitais metais, į diskusijas įtraukiant kuo daugiau statybų verslo dalyvių, įvairių valstybės institucijų pareigūnų, visuomeninių organizacijų ir žiniasklaidos atstovų.

“Constructus” generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas dr. Virgaudas Juocevičius teigia, kad tokio pobūdžio renginiai vyks ir ateityje, nes juose svarstomi dalykai svarbūs įgyvendinant jo vadovaujamos bendrovės strategiją.

“Constructus” strategijoje yra itin svarbi nuostata, įtvirtinanti bendrovės kaip “pokyčių tarpininkės” vaidmenį. Mūsų įmonė turi pasinaudoti puikia savo padėtimi rinkoje ir daryti įtaką statybos pramonės plėtrai, kad ji vyktų tinkama kryptimi. Statybos pramonė turi tapti modernesnė, lankstesnė permainų atžvilgiu, daugiau dėmesio turi būti skiriama skaidrumui, atvirumui, etikai, sąžiningumui ir kokybei,” – sako dr. Virgaudas Juocevičius. Jis tvirtina, kad “Constructus”, kaip vienos didžiausių bendrovių Lietuvos statybos rinkoje, pareiga – skatinti, inicijuoti ir paremti visas iniciatyvas, turinčias įtakos tokioms permainoms.

Statybos bendrovė “Constructus” ir anksčiau rėmė panašaus pobūdžio renginius. 2003 m. viduryje “Constructus”, tuo metu dar “Skanska statyba”, parėmė Lietuvos laisvosios rinkos instituto organizuotą konferenciją “Laikas stiprinti statybos verslo teisinius pamatus: viešieji pirkimai ir reguliavimas statybos versle”.

Apie “Constructus”

UAB “Constructus” – buvusi UAB “Skanska statyba”, vienos didžiausių pasaulyje statybos kompanijų “Skanska” dukterinė įmonė Lietuvoje. “Skanska” nusprendus pasitraukti iš Lietuvos rinkos, šių metų liepą “Skanska statybą” įsigijo Lietuvos investuotojai, kompanijos pavadinimas pakeistas į UAB “Constructus”.
2003 m. “Constructus” planuoja 60 mln. litų (17,3 mln. eurų) pardavimus ir 3 mln. litų (0,85 mln. eurų) grynąjį pelną. Bendrovė atestuota pagal ISO 14001 aplinkosaugos ir ISO 9001 kokybės vadybos sistemas.

Views All Time
Views All Time
2680
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!