January Jones nelengva – ji viena augina naujagimį ir intensyviai filmuojasi populiariame seriale. Tačiau aktorės figūra vėl nuostabi, o darbas padeda būti geresne motina.

„Reklamos vilkų“ („Mad Men“) žvaigždė January Jones neslepia, kad būti vieniša mama – sunku. Tačiau 34 metų aktorė jau atgavo ankstesnes formas, o savo pribloškiamą figūrą po gimdymo aiškina tuo, kad rūpinantis pusės metų sūnumi Xanderu Dane’u darbotvarkė labai įtempta.

Po gimdymo rugsėjį J. Jones nesportavo ir nesilaikė jokių dietų, tačiau dėl motinos pareigų jos svoris ėmė kristi kone iškart. Dabar, reklamuodama penktąjį populiaraus serialo sezoną, ji vėl pademonstravo liekną figūrą.

„Nesilaikiau dietų ir daug nesportavau. Tiesiog sukausi, maitinau ir buvau užsiėmusi. Tokios mankštos pakanka“, – sako J. Jones. Ji dar nėra paskelbusi, kas jos sūnaus tėvas.

Aktorė grįžo filmuotis, kai jos kūdikiui tebuvo 6-7 savaitės. „Sunku būti dirbančia mama, tik spėk suktis. Tačiau visi padėjo, ir tai buvo puiku“, – neslėpė J. Jones. Ji papasakojo, kad serialo autoriai filmavimą pritaikė kūdikio poreikiams – vaikutis turėjo savo kambarį, o mamytė galėjo jį žindyti.

Mažasis Xanderas, pasak J. Jones, apetitu nesiskundžia ir po truputį tampa mažu žmogučiu. „Jis tikras žavėtojas, – kalba aktorė apie savo brangenybę. – Man patinka jį prajuokinti. Aš jam juokinga, ir man visuomet puiku tai jausti.“

Kita vertus, motinystė dar labiau atitolino J. Jones nuo jos vaidinamo personažo – šaltos ir nelaimingos Betės: „Aš ją suprantu dar menkiau. Eidama namo atsiriboju nuo Betės.“

Kad ir kaip būtų sunku, darbas J. Jones patinka – palaiko normalią būseną ir padeda būti geresne motina.

Views All Time
Views All Time
212
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!