“Civilizacija, kurioje nėra beprotybės, nusikalstamumo ir karo, kur gabus žmogus gali klestėti ir kur doras gali turėti teises, kur žmogus laisvai gali pakilti į aukštumas, – tai ir yra Scientologijos tikslai.

Šie tikslai buvo paskelbti šiam neramiam pasauliui prieš 15 metų. Ir mūsų technologija gali padėti jų pasiekti.

Scientologija iš esmės yra nepolitiška, ji džiaugiasi bet kokiu žmogumi, nepriklausomai nuo jo įsitikinimų, rasės ar tautybės.

Mes nesiekiame revoliucijos. Mes norime tik evoliucijos, vedančios į žymiai aukštesnes žmogaus ir visuomenės gyvenimo būsenas.

Mes pasiekiame savo tikslų.

Po nesibaigiančių tūkstantmečių žmogaus nežinojimo apie save, apie savo protą ir apie šią visatą prasiveržėme į priekį.

Kiti žmogaus bandymai buvo pralenkti.

Tiesų visuma, sukurtų žmonijos mąstytojų per paskutiniuosius 50 tūkst. metų, – tiesų, išgrynintų ir išplėstų naujų atradimų apie žmogų, – sukūrė šią sėkmę.

Sveiki atvykę į Scientologiją. Viskas, ko mums reikia iš jūsų, – tai pagalba siekiant mūsų tikslų ir pagalba kitiems. Ir jūs patys galite remtis mūsų pagalba.

Šiandien Scientologija yra gyvybiškai svarbus judėjimas Žemėje.

Mūsų darbas nelengvas šiame neramiame pasaulyje. Ką gi, būtų kitaip, mums nereikėtų jo dirbti.

Mes gerbiame žmogų ir tikime, kad jis užsitarnavo pagalbos. Mes gerbiame jus ir tikime, kad jūs taip pat galite padėti.

Scientologija teikia pagalbą ne todėl, kad kažkam skolinga. Mes nedarėme nieko, kad ką nors papirktume. Jeigu mes kada nors būtume taip pasielgę, mes nebūtume pakankamai protingi dabar, kad darytume tai, ką mes darome.

Žmogus įtariai žvelgia į visus pagalbos siūlymus. Jį dažnai išdavinėjo, jo pasitikėjimas pažeistas. Pernelyg dažnai jis pasitikėjo ir būdavo išduodamas. Mes galime klysti, nes mes statome pasaulį iš sulaužytų šiaudų. Būkite tarp mūsų, ir mes niekada neišduosime jūsų tikėjimo mumis. (…)

Mūsų tikslai paprasti, bet didingi. (…)“

L.Ron Hubbard, 1965 m. rugsėjis

Views All Time
Views All Time
1712
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!