Ričardas, knygų prekeivis:

– Sunku pasakyti, nes taip greitai negali gi žmogus pasirinkti savo “ateities”. Manau, kad nėra didelio skirtumo, kuo būti kitame pasaulyje, nes žmogus – irgi gyvūnas.

Leonora Lechienė:

– Reinkarnacija beveik tikiu, nes gyvenime yra daug dalykų, kurių mes nesuprantame ir į kuriuos negalime rasti atsakymo. Gal norėčiau būti paukšteliu ar gero šeimininko šunimi.

Paulius, parapsichologas:

– Aš jau labai seniai domiuosi parapsichologija, nežemiškom būtybėm, tad į šį jūsų klausimą trumpai galėčiau atsakyti maždaug taip. Jei žmogus per savo gyvenimą padaro 33 didžiąsias nuodėmes arba bausmes, jis kitame pasaulyje būna beždžionė, jei 24, jis 12 metų būna meška ir pan. Sakykite, ar žinote, kad kiekvienas žmogus savyje “augina” 5000 kitų “žmogiukų”, kuriuos kai kas laiko dvasiomis, sielomis ar pan. Tie “žmogiukai” sugeba daugintis, tad, jei jų užauga iki 10 tūkst., žmogus išprotėja. Taip pat galėčiau jums pasakyti, kur nukeliauja kas 70 metų (maždaug per tiek laiko Žemėje įvyksta kartų pasikeitimas) mirę visi Žemės gyventojai. Į aplink Žemę skriejančias 5 planetas, kurių paprasti žmonės nemato.

Kęstas Zaleckas, architektas:

– Aš reinkarnacija netikiu. Kodėl? Labai sunku paaiškinti tai, kuo tiki ar netiki. Vis dėlto, jei taip ir atsitiktų, kitame pasaulyje norėčiau būti … žmogumi ir būtinai vyru.

Laura ir Vilma, moksleivės:

– Reikia ilgai pagalvoti – tiesiog niekada apie tai negalvojome. Gal būtų gerai būti kokiu nors drugeliu, skrajotume sau po pievas ir nieko daugiau neveiktume. Oi, tik nefotografuokite mūsų, nes draugai, pamatę nuotrauką laikraštyje, juoksis.

Klausė ir fotografavo Modestas PATAŠIUS
Laikinoji Sostinė

Views All Time
Views All Time
4331
Views Today
Views Today
1
0 0