Birželio 13 d. Taline, Dainų slėnyje, įvyks vienos garsiausių pasaulyje roko grupių “Metallica” koncertas. Tai bus vienintelis grupės pasirodymas Šiaurės ir Rytų Europoje. Bilietai į renginį bus pradėti pardavinėti vienu metu – kovo 20 d., pirmadienį, 10.00 val. – Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje. Iki kovo pabaigos bilietas į “Metallica” koncertą kainuos tik 110 litų.

Manoma, kad “Metallica” koncertas Taline sulauks didžiulio susidomėjimo Baltijos ir Šiaurės šalyse. “Kai “Metallica” paskutinį kartą koncertavo Suomijoje, visi 50 000 bilietų buvo išparduoti per dvi valandas. Šį kartą bilietai bus vienu metu, pirmadienį 10 val. ryto, pradėti pardavinėti visose 6 šalyse. Speciali 110 litų kaina galios iki kovo pabaigose”, – sako grupės koncertą rengiančios bendrovės BDG vadovas Peeter Rebane. Pasak jo, “Metallica” pasirodymas Taline bus vienintelis Šiaurės ir Rytų Europoje. “Puiku, kad grupė savo vieninteliam koncertui pasirinko Baltijos valstybes”, – sako P.Rebane.

1981 metais susikūrusi “Metallica” tapo viena iš garsiausių ir sėkmingiausių grupių, turinti didžiulę gerbėjų armiją. Pasaulyje parduota daugiau nei 93 milijonai “Metallica” albumų, daugiau nei 40 valstybių jos albumai tapo auksiniais arba platininiais. Grupė yra laimėjusi 7 “Grammy”, 2 “American Music”, 2 “MTV Video Music”, VH1 ir daugybę kitų apdovanojimų. Paskutinis “Metallica” albumas “St Anger” tapo geriausiai parduodamu albumu 30-yje pasaulio valstybių.

Šiandien “Metallica” yra galinga grupė, kurios koncertai tampa nepakartojamu renginiu. “Metallica” viską atlieka su aistra ir be kompromisų. Stadionai pilni žmonių, jų pasirodymai dinamiški, galingi, vizualiai įspūdingi ir visada sukrečiantys.

Apšildančiomis koncertą Taline grupėmis “Metallica” pasirinko Velso kompaniją “Bullet for My Valentine”, ir Estijos atlikėjus “Pedigree” bei Tanel Padar & The Sun, taip sudarydama gerbėjams galimybę per vieną dieną pamatyti keturių grupių “minifestivalį”.

Bilietai į grupės “Metallica” koncertą Taline bus pradėti pardavinėti “Tiketa” platinimo vietose, kovo 20 dieną, pirmadienį, nuo 10 val. ryto. Iki kovo pabaigos bilietas į koncertą kainuos tik 110 Lt.

Vienintelį “Metallica” koncertą Šiaurės ir Rytų Europoje organizuoja BDG, kartu su Welldone ir EMA telstar. Pagrindinis koncerto rėmėjas A Le Coq. Pasirodymą taip pat remia Sportland.

BDG koncertų agentūra FBI 2006 metais Baltijos šalių žiūrovams pristato: “Depeche Mode” (kovą), “Simple Minds” (balandį), “Metallica” (birželį), “Simply Red” (rugpjūtį) ir daugelį kitų renginių.

Views All Time
Views All Time
3069
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!