Rugsėjo 25 d. Kernavėje žiūrovus ir muzikantus sukvies pirmasis „Jaunimo dainos festivalis“. Tik pasibaigus vasaros gyvos muzikos festivalių maratonui, o orams dar nespėjus visai atšalti, viešoji įmonė „Ergo sum“ pristato jaunimo muzikos festivalį, kuriame savo kūrinius pristatys dar nežinomi atlikėjai ir taip, galbūt, tiesis sau kelią į didžiąją sceną.

Festivalis – tai ir konkursas, kuriame atlikėjai varžysis tarpusavyje bei gaus vertingus prizus, ir linksmas pasisedėjiams prie laužo, ir išvyka su palapinėmis.

Koncertuos ne tik nežinomi atlikėjai, bet ir dar nepamiršti muzikos veteranai: Vydmantas Juronis iš „Kertukų“, Andrius Kulikauskas grojęs „Vilniaus Aiduose“ bei Rokas Radzevičius su Gediminu Jakučiu, žinomi kaip grupės „Skylė“ nariai. Taip pat savo muzika pristatys jaunimo grupės, tai: „Ann Voices“, „Bad # nails“, „Caramel Members“, „Kampas“, „Mėnulio batai“ bei jaunimo tarpe jau spėjusios išpopuliarėti „Tema“ ir „Muscat“.

Festivalio organizatoriams svarbu, kad jaunieji muzikantai bei daininkai parodytų savo sugebėjimus, būtų įvertinti ir taip įrodytų, kad klausytojams reikalinga ne tik primityvi populiarioji muzika, bet ir originali instrumentinė. Į festivalį susirinkęs žiūrovų skaičius turėtų paliudyti, kad tokiai muzikai jau laikas atgimti.

VŠĮ „Ergo sum“ siekia, kad savaitgalis, praleistas gamtoje klausantis gyvos muzikos ir bendraujant, jaunimui taptų turiningai praleistu laiku, galbūt, turėsiančiu teigiamos reikšmės jų požiūriui, pomėgiams, o gal net ateičiai.

Dėl išsamesnės informacijos ir akreditacijų kreiptis į Arūną Kurą (869844322, in@takas.lt)

Daugiau informacijos: www.ergosum.ten.lt

Views All Time
Views All Time
2472
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!