Balandžio 1 dieną 18 val. Menų spaustuvėje – specialiai melagių dienai skirtas spektaklis “Atviras melų ratas”. Ir melagius, ir tiesos ieškotojus į sumeluotų-išgalvotų-realiai patirtų istorijų ratą įsilieti kviečia LMTA ketvirtakursiai ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas režisierius Aidas Giniotis.

Teatro laboratorija “Atviras melų ratas” – tarsi gyvas organizmas, kaskart vis kitoks, kvėpuojantis tai užsitęsusios žiemos, tai pavasarinėmis nuotaikomis. Jau paskutinį kartą šį sezoną rodomas spektaklis kviečia dar kartą paklausyti jaunatviškų išpažinčių apie jaunųjų aktorių potyrius nuo pirmo atsisėdimo ant puoduko iki pirmojo bučinio skonio – ir palieka žiūrovams spręsti, kurios iš jų yra tikros, o kurios – begėdiškai melagingos.

“Atviras melų ratas” – tarsi šviesos blykstelėjimai, atskleidžiantys vieną ar kitą epizodą kažkieno gyvenime, kur neatskiriamai susipynę prisiminimai, dabartis, fantazijos ir tikrovė. Savęs ir kitų pažinimo, praeities ir dabarties, melo ir tiesos karoliukai jungiasi į spektaklio vėrinį, kuris apima ir aktorių pasakojamus, ir žiūrovų mintyse gimusius neišsakytus prisiminimus.

Views All Time
Views All Time
2619
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!