Radijo stotis RELAX FM tęsia gerą tradiciją dukart metuose organizuoti garsiausių pasaulio bliuzo atlikėjų pasirodymus Lietuvoje. Šį kartą bliuzo muzikos gerbėjų laukia netikėta naujovė. Renginyje “Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” pirmą kartą pasirodys iškart du atlikėjai: nepailstanti rokenrolo komanda PETE ANDERSON & THE AMERICAN DREAM ir britų blues-roko legenda, garsiojo Woodstock’o festivalio dalyviai TEN YEARS AFTER.

Koncertas įvyks balandžio 20 dieną Vilniuje, FORUM PALACE rūmuose.

Išgyvenantys renesansą 60-ųjų ir70-ųjų metų muzikos atstovai – grupė TEN YEARS AFTER – kartu su Eric’u Clapton’u ir John’u Mayall’u savo nepaprastai efektingu bliuzo, jazz’o ir boogie deriniu visiems laikams įėjo į bliuzo ir roko istoriją. Tai TEN YEARS AFTER hitai: “I’m going home”, “I woke up this morning”, ” Choo choo mama”, “I’m coming on”, kurie sudrebino bliuzo sceną ir įtakoja roko kultūrą iki šiol.

Gitaristui Alvin Lee pasirinkus solinę karjerą, grupę sudaro tikrieji jos nariai: Leo Lyons (Bosinė gitara), Ric Lee (Mušamieji), Chick Churchill (Klavišai). Anot užsienio spaudos, “naujasis gitaristas ir vokalistas Joe Gooch yra greitas kaip žaibas ir yra daugiau nei lygiavertis ankstesniojo pakaitalas. TEN YEARS AFTER neprarado nė krislo savo sceninio atrakcingumo ir entuziastingos publikos reakcijos, o įgijo papildomos jėgos ir naujų spalvų.”

TEN YEARS AFTER savo trisluoksniu “sumuštiniu” – bliuzas, rock’as, boogie – savo scenine aistra, energija ir dinamiškumu patys yra laimingi ir padaro laimingais klausytojus. Tie, kurie pabuvos jų koncerte, gaus galingą bliuzo ir roko užtaisą visam likusiam savo gyvenimui – TEN YEARS AFTER yra neabejotinai viena iš pačių geriausių blues-roko grupių pasaulyje.

Koncertas “Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” – tai jau šeštas pasaulinio lygio bliuzo atlikėjų pasirodymas, kurį organizuoja bliuzą, blues-roką bei lengvąjį džiazą penkiuose didžiausiuose Lietuvos didmiesčiuose transliuojanti radijo stotis RELAX FM. Iki šiol vykę bliuzo žvaigždžių Walter’io Trout’o, Coco Montoya, Bernard’o Allison’o, John Lee Hooker’io Jr. ir Duke Robilard Band koncertai sulaukė stulbinančio pasisekimo ir gausios publikos palaikymo.

Views All Time
Views All Time
2464
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!