Kavinės – Muzikos klubo “Žaltvykslė” prieangyje, taip vadinamoje “Studentų gatvėje” atidaryta nauja picerija “Harry's pica”. Kaip sako pats picų meistras Harry – taipicos, kurios kepamos pagal amerikos italų sukurta technologiją, bet su tikru itališku temperamentu.

Kadangi, kavinė įsikūrusi V. Universiteto patalpose, prisiminus visada alkanus ir neperdaugiausiai storomis piniginėmis pasižyminčius studentus ir kilo mintis įkurti picerija. Mat didžiausios “Tavo noras” vadinamos picos, į kurios sudėtį įeina visi kliento pasirinkti priedai, kaina vos 14 Lt. Pagal individualų receptą pagamintas padažas ir įvairūs ingredientai picoms suteikia tikrai nuostabų skonį.

Naujajį rudens – žiemos sezoną, kavinė – muzikos klubas pasitinka atnaujinusi interjerą ir radikaliai pakeitusi menių, bei renginių programą. Čia rasite ne tik lietuviškų, bet ir įvairių tautų nacionalinių patiekalų. Siūloma paragauti argentinietiško jautienos didkepsnio, vengriško guliašo, vokiško jautienos kepsnio su razinomis, koldūnų ir begalę kitų puikių patiekalų.

Praėjusį sezoną labai gerai užsirekomendavę ir lankytojų pageidavimu paliekami “Senų girtuoklių” vakarėliai. Kuriuose nestinga geros muzikos ir vakarėlio sielos, muzikologo Andriaus Sudiko laidomų sąmojų.Taip pat dainuojamosios poezijos ciklas “Autorius + Poezija + Daina” , kurio idėjinis autorius – aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Gediminas Storpirštis.

Norite surengti priėmimą, oficialius pietus, atšvęsti gimtadienį, vestuves, ar tiesiog šauniai praleisti vakarą su draugais?

Jūsų šventei siūlome erdvias ir jaukias XVI a. žvaigždiniais skliautais išpuoštas kavinės patalpas, šaunų jaunatvišką kolektyvą. Turime nemažą kavos pertraukėlių rengimo patirtį.

“Žaltvykslė”
Pilies g. 11, Vilnius
Tel. 8 (5) 268 71 73

Views All Time
Views All Time
2695
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!