Šiuolaikiškas sporto, pramogų ir verslo centras FORUM PALACE siūlo įvairiausias paslaugas norintiesiems turiningai praleisti laisvalaikį, maloniai bendrauti, aktyviai ilsėtis ir patogiai dirbti.

Visos bendravimo formos vienoje vietoje – tai svarbiausia FORUM PALACE kūrėjų mintis. Projekto autoriai siekė jaukią namų aplinką perkelti į naujuosius rūmus, sudaryti visas sąlygas ramiai pasiruošti naujai darbo dienai ar pailsėti savaitgalį.

Ypatingas dėmesys vaikams – patyrę specialistai rūpinasi vaikų priežiūra ir ugdymu. Sporto klube FORUM veikia vaikų klubas “Čempionai”. Sukurtos specialios programos vaikams, turintiems laikysenos, pilnapadystės problemų.

Ir sporto bei pramogų mėgėjams, ir pasinėrusiesiems į darbą – visi ras tai, ko jiems reikia:

* centre veikia sporto klubas FORUM;
* sporto mėgėjus kviečia sporto baras ALLSTARS;
* pasimėgauti maistu vilioja vidaus ir lauko restoranas TERRAZZA;
* pramogautojų laukia trijų aukštų amfiteatras – pramogų klubas GALAXY;
* verslo centre seminarų, konferencijų bei pokylių organizatorių paslaugoms penkios konferencijų salės;
* ypatingiems svečiams suteikiama išskirtinė privilegija – pasiūloma tapti “VIP klubo” nariu.

Keli faktai apie FORUM PALACE:

* centras pradėtas statyti 1999 m. rugpjūtį, baigtas – 2002 m. gruodį;
* UAB “Forumo rūmai” akcininkai – Šarūnas Marčiulionis ir Dmitrijus Buriakas. Į centrą investuota 68 mln. litų;
* visas penkių aukštų pastato plotas – 18 000 m2;
* trijose lauko ir dviejose požeminės automobilių laikymo aikštelėse telpa 500 automobilių;
* didžiausia pramogoms ir verslui skirta centro patalpa – trijų aukštų amfiteatrinė renginių salė. Joje vienu metu gali pramogauti iki 1 200 žmonių.

Pagrindinė FORUM PALACE architektūros idėja

FORUM PALACE pastatas žymi naujojo Vilniaus centro, kuriamo dešiniajame Neries krante, pradžią. Ypatinga pastato idėja lėmė unikalų architektūros sprendimą. Terasomis kylantis tūris betarpiškai išauga iš aplinkos, fasadų bangos kartoja upės vingį, pabrėžia natūralų reljefo charakterį. Sudėtingo transporto mazgo sūkurys, daugiaplanės ir gausios apžvalgos padiktavo monumentalią, lengvai įsimenamą, vienodai reikšmingą iš visų pusių, tačiau lakonišką ir paprastą ovalo formą. Stiklo gausa suteikia demokratiškumo, atvirumo aplinkai pojūtį. Vidaus pasaulis jaučiamas esant išorėje, būnant viduje – tiesiogiai suvokiamos ne tik vertingiausios miesto panoramos, naujieji pastatai, bet ir nepakartojami gamtos ypatumai.

Kompaktiška pastato išorė viduje atveria didelius veiklos plotus, kurie savo paskirtimi ir suskirstymu į zonas sukuria ištisą mikropasaulį, leidžiantį atskirti, o kartu ir suvienyti gana prieštaringas verslo, laisvalaikio pramogų ir poilsio funkcijas. Daugialypė pastato paskirtis prieštarauja kasdienybės rutinai. Tai pabrėžia išraiškingos vidaus erdvės, kurios savo praktiška tėkme sukuria savitą atmosferą, jaukų vidinį gyvenimą, hipnotizuojantį savo unikalumu, kur lankytojas pagal savo nuotaiką ir poreikius gali pasirinkti uždaras arba atviras erdves.

Projekto autorius
architektas Gintaras Čaikauskas

Konstitucijos pr. 26,
2004 Vilnius, Lithuania;
Tel.: +370 5 2636 666;
E-Mail: info@forumpalace.lt

Views All Time
Views All Time
5863
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!