VERSLO SRITIS

Uždaroji akcinė bendrovė “ČILIJA” yra visuomeninio maitinimo įmonė, jungianti dešimt picerijų “ČILI PICA”, du “ČILI KAIMO” restoranus, du “ČILI KINIJA” restoranus, keturis “ČILI BISTRO” ir “PLENTO BARĄ”. Tai sparčiausiai besiplečiantis viešojo maitinimo tinklas Lietuvoje. Įmonei taip pat priklauso dvi “ČILI PICA” picerijos Rygoje, bei dvi frančizės pagrindu veikiančios picerijos Liepojoje. 2004 metais planuojami toliau plėsti “ČILI KAIMO”, “ČILI BISTRO”, “ČILI PICA” bei “ČILI KINIJA” tinklai. Picerijos “ČILI PICA” yra Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje bei Liepojoje. Kiekviena picerija ar restoranas turi vidutiniškai apie 70 vietų, o vasaros metu – 100.

Svarbi UAB “ČILIJA” veiklos sritis yra maisto pristatymo į namus paslaugos. Šias paslaugas UAB “ČILIJA” teikia nuo picerijų veiklos pradžios. Maistą į namus pristato daugiau nei 20 kurjerių ekipažų.

Įmonė nuolatos stengiasi tobulinti aptarnavimo kokybę, patiekalų gamybos procesus bei kokybę. Picerijos “ČILI PICA” yra orientuotos į greito maitinimo įstaigų profilį, tačiau tik pagal aptarnavimą, nes patiekalai ruošiami ir patiekiami tik gavus kliento užsakymą.

“ČILI BISTRO” yra savitarnos užeigos, orientuotos į pusryčiaujančius ir pietaujančius klientus, todėl jiems siūlomi jau paruošti patiekalai.

“ČILI KAIME” klientams siūlomi lietuviški bei lietuvių mėgstami patiekalai. Restoranų interjeras bei aplinka leidžia pasijusti tarsi kaime pas močiutę, tačiau gauti kokybiško, skanaus bei mėgiamo maisto, ir tikėtis būti maloniai bei kokybiškai aptarnautiems.

FIRMOS ISTORIJA

UAB “ČILIJA” (1999 07 02 šis pavadinimas pakeitė iki tol buvusį “MOGENSA”) įkurta 1993 03 26 (Registravimo pažymėjimo kopija pateikta Priede Nr. 2). Savo veiklą firma pradėjo nuo smulkios prekybos. Vėliau atidaryta biliardinė ir baras.

VERSLO GALIMYBĖS IR TIKSLAI

“ČILI” – tai kokybiško maisto, gero aptarnavimo bei malonaus laisvalaikio ženklas. “Čili” tinklai per dieną aptarnauja daugiau nei 25 000 klientų.

“ČILI PICA” picerijų tinklas Lietuvoje vidutiniškai per dieną aptarnauja 16 000 klientų, bei kelis šimtus užsakančių maistą į namus. Nemažas dėmesys skiriamas vaikams, kuriems organizuojamos atskiros akcijos, planuojamos įkurti atskiros žaidimų vietos picerijose, rengiami teatralizuoti gimtadieniai.

“ČILI BISTRO” tinklas per dieną aptarnauja apie 3000 žmonių. Jų klientai yra biurų ir įstaigų tarnautojai ir vadovai, valstybinių įmonių pareigūnai ir kiti.

“ČILI KAIMAS” restoranų tinklas per dieną aptarnauja vidutiniškai apie 3000 klientų, kurie pietauja ar ateina įdomiai bei maloniai praleisti vakarus. Restoranai ypač populiarūs tarp verslininkų, kurie priima svečius iš užsienio.

“ČILI KINIJA” – tai restoranas siūlantis pajusti rytų dvelksmą. Autentiškas interjeras iššaukia nepakartojamas emocijas. Platus kiniškos virtuvės patiekalų meniu leidžia įtikti kiekvienam rytų virtuvės mėgėjo skoniui.

2002 metais “ČILI” pradėjo vystyti tinklo plėtrą ir frančizės būdu. Tai reiškia, jog verslininkai, panorėję užsiimti viešojo maitinimo verslu, gali pasirinkti sparčiausiai augančio “ČILI” tinklo teikiamais privalumais. Pirmoji picerija veikianti frančizės principu yra Liepojoje ir yra itin sėkmingas projektas.

Pagrindinis bendrovės “ČILIJA” tikslas yra teikti kokybiškas paslaugas klientams, aptarnauti juos greitai ir maloniai. Siekiame būti geriausi savo srityje, išlaikyti ir stiprinti lyderio pozicijas.

Views All Time
Views All Time
6049
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!