2000 – ųjų metų birželio 29 dieną, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje duris lankytojams atvėrė geros muzikos klubas – “Brodvėjus”. Tai 250 sėdimų vietų klubas su scena ir šokių sale. Jame yra įrengti du barai: vienas – pirmame, kitas – antrame aukšte. Šis klubas yra mėgstamas muzikantų, dailininkų, žurnalistų, aktorių, šou verslo žvaigždžių. Į Vilnių atvykę svečiai iš kitų miestų bei užsienio būtinai aplanko šį meninę dvasią turintį klubą. Nuo pat atidarymo, nesvarbu ar tai savaitės pradžia, ar tai savaitgalis, į “Brovėjų” plūste plūsta žmonės. Klube Jūs galite pašokti, paklausyti gyvos muzikos, susirasti naujų draugų ar paprasčiausiai pasišnekučiuoti su senais bičiuliais prie gero viskio taurės.

Brodvėjus gyvos muzikos klubas, jame mėgsta koncertuoti pačios ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: A. Mamontovas, BIX, SKAMP, Arina, REBELHEART, BIPLAN, Neda, Judita Leitaitė, Nijolė Ambrazaitytė, Algimantas Pauliukevičius, Rytis Cicinas, Stasys Povilaitis, BLUES MAKERS, Meškėla ir grupė ROJAUS TŪZAI, Kongas bei daugelis kitų. Neretai Brodvėjuje galima išvysti ir grupes iš užsienio. Jau yra koncertavę atlikėjai iš JAV, Šveicarijos, Ispanijos, Danijos, Latvijos, Estijos, Belgijos, Vokietijos, Jamaikos. Kiekvieną vakarą, po koncerto, mūsų diskžokėjai Jums groja geriausią visų laikų muziką. Per du gyvavimo metus klube suorganizuota daugiau nei 500 koncertų.

Klube švenčiamos visos metinės šventės, kiekvienai šventei organizuojama speciali programa, personalas aprengiamas specialiais rūbais, papuošiamas klubo interjeras, rodoma speciali programa. Išskirtinai ruošiamasi Valentino dienai, Užgavėnėms, Velykoms, Halloween'ui, Kalėdoms, Naujiesiems Metams.

Views All Time
Views All Time
2157
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!