Maskvos tarptautinių ryšių departamento Ryšių su NVS ir Baltijos šalimis valdybos viršininkas Andrejus Čižovas nepaneigė, kad Rusijos sostinės valdžia gavo pasiūlymą įtraukti į bendrą verslą “Krekenavos agrofirmą”. Tai penktadienį praneša dienraštis “Respublika”.

“Na, buvo, galbūt. Taip. Bet mes jo dar rimtai nesvarstėme. Sunku dabar pasakyti, visų pirma tai turi įvertinti mūsų specialistai”, – dienraščiui sakė A.Čižovas.

Jis taip pat stebėjosi, kaip žiniasklaidai pateko Aleksandro Mirzgario ataskaita: “Tai mūsų vidiniai susirašinėjimai. Nežinau, kaip tas dokumentas pateko į spaudą – pavogė jį kas ar ne”.

Pasak A.Čižovo, dėl bendros įmonės su “Krekenavos agrofirma” steigimo konkrečių siūlymų nebuvę svarstyta, nepriimti jokie sprendimai. “Nėra ką aptarinėti. Su lietuviškomis įvairiomis organizacijomis, Vilniaus savivaldybe ir Ūkio ministerija dirbame derindami bendradarbiavimą”, – kalbėjo A.Čižovas.

Šią savaitę Seimo opozicija Seimo pirmininkui perdavė informaciją, kuri, anot opozicijos, rodo, kad lankydamasis Maskvoje, ir po to Vilniuje, balandžio 26 dieną susitikęs su Maskvos Vyriausybės atstovu Baltijos valstybėms A.Mizgaru, ūkio ministras Darbo patijos lyderis Viktoras Uspaskic sprendė savo verslo reikalus, siūlydamas Maskvos Vyriausybei įsteigti bendrą įmonę, perleisdamas dalį jam priklausančių “Krekenavos” agrofirmos akcijų”.

Views All Time
Views All Time
196
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!