Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia gavęs kvietimą į savaitgalį vykusį vakarėlį pas prezidentą Valdą Adamkų, ir užsiminė, kad jam bendrauti su šalies vadovu tarpininkų nereikia.

“Taip, aš buvau kviestas tame vakare ir neturiu dėl ko slėpti ir dėl ko slėptis. Jeigu pasakysiu, kas mane kviečia, tada iškart užduosite kitą klausimą ir panašiai. Eilinį kartą tai yra bandymas interpretuoti ar sukurti naują konfliktą”, – trečiadienį Lietuvos radijo laidai “Dienos tema” sakė A.Zuokas.

ELTA primena, jog prezidento asistentė Božena Krasovskaja pirmadienį žurnalistams sakė, jog šį vakarėlį V. Adamkaus pergalės prezidento rinkimuose metinėms pažymėti rengė organizacinis komitetas, o jį sudarė ne vienas žmogus.

Jos tvirtinimu, į vakarėlį buvo siekiama sukviesti tuos, kurie buvo ir padėjo štabe kaip visuomeniniai patarėjai, tačiau A. Zuoko tarp jų nebuvę, taigi ir svečių sąraše jo neturėjo būti.

Paprašytas paaiškinti, kodėl prezidentūros atstovai neigia jį buvus svečių sąrašuose, A.Zuokas tvirtino, jog žiniasklaida pateikia netikslią informaciją, o jam pačiam tarpininkų bendrauti su prezidentu nereikia.

“Atsiprašau, aš bendrauju ne su prezidentūros atstovais ir man tarpininkų nereikia. Šiandien tai, ką kartais pateikia žiniasklaidos priemonės, yra paprasčiausiai ne visiškai tikslu”, – kalbėjo A.Zuokas.

Anksčiau pats A. Zuokas Eltai tvirtino, jog minėtą vakarėlį prezidento rezidencijoje Turniškėse organizavo buvęs rinkimų štabas, ne prezidentas ar prezidentūra, o “kvietimai artimiausiai komandai nebuvo siuntinėjami”.

Dienraštis “Lietuvos žinios” rašo, jog V. Adamkus savo rezidencijoje Turniškėse sulaukė bemaž 100 svečių. Per prezidento rinkimus tarp V. Adamkaus patikėtinių buvo daugiau kaip 600 žmonių – politikai, menininkai, mokslininkai, šou pasaulio “rykliai”.

ELTA primena, jog šalies vadovas neseniai netiesiogiai yra pareiškęs nepasitikėjimą A. Zuoku.

Views All Time
Views All Time
854
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!