Serving Sara

komedija
Režisierius: Reginald Hudlin
Scenarijaus autorius: Jay Scheric, David Ronn
Vaidina: Matthew Perry, Elizabeth Hurley
Sukurta: Vokietija, JAV (2002)
Trukmė: 105 min. (1 val. 45 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2002 m. lapkričio 8 d.

Nors Joe Tayloras (akt. Matthew Perry) visuomet svajojo būti advokatu, darbu solidžioje teisinėje įstaigoje jis perdaug nesidžiaugia. Tiksliau pasakius, jaunuolis netgi nekenčia tokio darbo, kai bosas liepia tik išvežioti teismo nuosprendžius, šaukimus į posėdžius ir oficialias sutartis firmos klijentams. Be to net ir šioje srityje vyrauja didžiulė konkurencija, nes kiekviename žingsnyje jam stengiasi pakenkti klastingasis bendradarbis Tony (akt. Vincentas Pastore), kad tik pats gautų didesnį atlyginimą.

Nepaisydamas įvairių nesklandumų ir nesutarimų, Joe vis dėlto priima pasiūlymą už 5 tūkst.JAV dol. atlyginimą nuvežti skyrybų dokumentus Sarai Moore (akt. Elizabeth Hurley), kurios neištikimas vyras Gordonas (akt. Bruce’as Campbellas) jau susirado naują meilužę ir nori kuo greičiau sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Tačiau jam yra labai paranku, kad teismo posėdis vyktų būtent Teksaso valstijoje, kur galioja žymiai švelnesni įstatymai. Tokiu atveju nesąžiningam vyrui nereikėtų dalintis milijoniniu turtu su buvusia žmona.

Nuovokioji Sara greitai išsiaiškina klastą ir atvykusiam Joe pasiūlo sandėrį, kad šis nuvežtų jos pasirašytus skyrybų dokumentus Gordonui ir iškviestų į teismo posėdį Niujorke. Tuomet Sara galėtų tikėtis jai palankesnio teismo sprendimo ir gautų žymiai didesnę kompensaciją. Sėkmės atveju neliktų nuskriaustas ir Joe, nes už šį darbelį jam yra pažadėta solidi 1 mln.JAV dol. premija.

Atlyginimas didelis, bet rizika taip pat nemaža. Kelionė į Teksasą tampa dar labiau sudėtingesnė, kai į lenktynes įsitraukia garbėtroška konkurentas Tony, kuris apsiima surasti Sarą ir kuo greičiau įteikti jai skyrybų dokumentus. Savo ruožtu, žiaurus nusikalstamo pasaulio atstovas Vernonas stengiasi žūt būt sustabdyti Joe, kad šis niekuomet nerastų kelio į Gordono rančą.

Kas suspės pirmas, tas laimės krūvą pinigų, o galbūt ir kažką daugiau…

Daugiau apie filmą:
http://www.servingsara.com/

Views All Time
Views All Time
1703
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!