Miestas prie jūros

City by the sea

įtempto siužeto kriminalinė drama
Režisierius: Michael Caton-Jones
Scenarijaus autorius: Ken Hixon
Prodiuseriai: Mice McAlary
Vaidina: Robert De Niro, Frances McDormand, James Franco
Sukurta: JAV (2002)
Trukmė: 108 min. (1 val. 48 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2002 m. gruodžio 6 d.

Manheteno policijos detektyvas Vincentas LaMarca (akt. Robertas de Niro) gauna užduotį išsiaiškinti narkotikų prekeivio pravarde Picasso mirties priežastis. Iš pirmo žvilgsnio paprastos bylos tyrimas atveda jį į mažą kurortinį miestelį Long Beach, esantį Long Island rajone prie vandenyno. Būtent jame gimė ir gyveno ne tik nužudytasis vaikinas, bet ir pats Vincentas. Tačiau ši vieta solidaus amžiaus policininkui siejasi su labai blogais prisiminimais.

Straipsniai 1 reklama

Visų pirma, tai santykiai su nestabilios pisichikos tėvu, kuris iš turtingos šeimos pagrobė kūdikį, tikėdamasis gauti išpirką. Tačiau maža mergaitė visai atsitiktinai mirė, o 8-erių metų Vincento tėvas buvo pripažintas žudiku ir nuteistas mirties bausme. Antra, tai keistas ir nepaaiškinamas sprendimas išsiskirti su žmona Maggie (akt. Patti LuPone). Prieš 14 metų Vincentas trenkė durimis ir išėjo iš namų, palikdamas likimo valiai savo sūnų Joey. Visą tą laiką jis vengė kalbėtis apie jausmus ir savo praeitį netgi su draugiškai nusiteikusiu partneriu Regu Duffy (akt. George’as Dzundza) ir mylima moterimi Michelle (akt. Frances McDormand).

Vincentas LaMarca net neįsivaizdavo, kad per tuos ilgus metus, kai mėgino pradėti naują gyvenimą Niujorke, pats tapo seneliu. Jo atstumtasis sūnus Joey (akt. Jamesas Franco) kartu su savo mergina Gina (akt. Eliza Dushku) susilaukė berniuko, kuriuo jaunuolis beveik nesirūpina, nes turi žymiai svarbesnių reikalų. Jis yra priklausomas nuo narkotikų, todėl pastoviai ieško pinigų eilinei uždrausto vaisiaus dozei. Vieno sandėrio metu Joey padaro dar vieną lemtingą klaidą ir tampa pagrindiniu įtariamuoju narkotikų prekeivio Picasso nužudymo byloje

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0269095

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]