Savo svečių laukia nesulaukia viešnamis Malonumų gatvėje. Viešnamis, kuriame likimas suvedė du skirtingus žmones.

Rue des Plaisirs
drama
Režisierius: Patrice Leconte
Scenarijaus autorius: Patrice Leconte, Serge Frydman
Prodiuseriai:
Vaidina: Patrick Timsit, Leatita Casta, Vincent Elbaz
Sukurta: Vokietija, Prancūzija (2002)
Trukmė: 91 min. (1 val. 31 min.)
Originalo kalba: prancūzų
Premjera Lietuvoje 2002 m. gruodžio 13 d.

II-asis pasaulinis karas baigėsi, palikdamas Paryžiuje daugybę griuvėsių, kuriuose vis dar rusena meilė. Naujų savo svečių laukia nesulaukia viešnamis Malonumų gatvėje. Viešnamis, kuriame likimas suvedė du skirtingus žmones.

Angeliško grožio Marion (akt. Laetitia Casta) nuo pat vaikystės svajojo tapti dainininke, tačiau skurdus gyvenimas neleido jai išpildyti gražiausių norų. Neturėdama pinigų net duonai, mergina ryžosi pardavinėti savo nuostabų kūną viešnamyje. Ji tapo prostitute, kurios meilės troško daugybė vyrų. Bet visi jie buvo tik klijentai vienai nakčiai, o Marion širdelė beprotiškai norėjo susirasti giminingą sielą.

Prostitutės sūnus Mažasis Lui (akt. Patrickas Timsit) gimė ir užaugo viešnamyje, kuris jam jau senokai tapo namais. Vidutinio amžiaus vyras nuoširdžiai rūpinasi kiekviena laisvo elgesio mergina, tarsi tai būtų jo dukra ar sesuo. Nuo tos dienos, kai viešnamyje įsidarbino žavioji Marion, Mažasis Lui tapo jos angelu sargu. Jis bėgiodavo į parduotuvę pirkti jai bandelių, rūpestingai gydydavo ją nuo peršalimo, visuomet padėdavo jai užsidėti korsetą ir užsekdavo visas sagas ant suknelės. Jis netgi užsnūsdavo, žiūrėdamas į ją miegančią. Mažasis Lui įsimylėjo Marion iš pirmo žvilgsnio, bet nedrįso apie tai pasakyti. Jis puikiai suprato, kad neturi jokių šansų užkariauti seksualiosios gražuolės širdį, todėl pasižadėjo sau padaryti ją laimingą.

1945 m. Prancūzijos valdžia paskelbia įsakymą uždaryti viešnamius. Likusi be darbo Marion nusprendžia pagaliau susirasti tą vienintelį, kurio laukė tuos ilgus metus. Šioje nelengvoje gyvenimo situacijoje jai ryžtasi pagelbėti ne kas kitas, o Mažasis Lui. Iš pradžių jis paperka būrėją, kad merginai perduotų reikiama informaciją, o po to suorganizuoja neva atsitiktinį susitikimą su jaunu vagišiumi Dimitrijumi (akt. Vincentas Elbaz). Jau pirmojo pasimatymo metu jaunuolių akyse įsižiebia aistros žiburėliai.

Garsusis prancūzų kilmės režisierius Patrice’as Lecontas siūlo susipažinti su jaudinančia melodrama ir liūdna pasaka apie meilę, dėl kurios įmanoma paaukoti brangiausius dalykus gyvenime. Pagrindinį vaidmenį atlieka viena gražiausių, seksualiausių ir geidžiamiausių pasaulio manekenių Laetitia Casta, kuri aktorinę karjerą pradėjo tik 1999 m. fantastiniame nuotykių filme “Asteriksas ir Obeliksas prieš Cezarį”). Kadangi 24-erių metų mergina yra laikoma Prancūzijos simboliu, tai jos sprendimas vaidinti prostitutę nejuokais įsiutino daugelį gimtosios šalies žmonių.

Views All Time
Views All Time
2373
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!