Kovos laukas: Žemė

Battlefield Earth

Pasiruoškite mūšiui… Žemėje po 1000 metų

fantastinis veiksmo
Režisierius: Roger Christian
Scenarijaus autorius: Corey Mandell, J. David Shapiro, pagal L. Ron Hubbard novelę
Prodiuseriai: Elie Samaha, Jonathan D. Krane, John Travolta
Vaidina: John Travolta, Barry Pepper, Forest Whitaker
Muzika: Elia Cmiral
Sukurta: JAV (2000)
Trukmė: 117 min. (1 val. 57 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. vasario 9 d.

Straipsniai 1 reklama

Žmonės – bjaurūs gyvuliai. Žmonės – pagarbos neverti vergai… Sveiki atvykę į Žemę po tūkstančio metų!

Tai, kas kažkada buvo mūsų namais, dabar atrodo niūriai – garsiausi pasaulio miestai visiškai sugriauti, pasaulis skendi šiukšlių, purvo ir nuolaužų rūke. Tie, kurie išgyveno po karo su ateiviais, primena barbarus. Jie beveik pamiršo, kuo buvo jų protėviai – Žemės gyventojai sugrįžo į primityvią bendruomenę, nuo kurios kadaise galbūt prasidėjo pirmieji sąmoningi mūsų žingsniai į civilizaciją.

Karingų ateivių Saiklosų rasei Žemė šiandien tėra naudingų išteklių telkinys. Žmonės – padarai, kurie galėtų padėti tuos išteklius susirinkti. Saiklosai nekantrauja, kada tai įvyks – tuomet bus galima dingti iš visų užmiršto Visatos kampelio ir sunaikinti kadaise Žydrąja vadintą planetą.

Tačiau Žemėje atsiranda herojus, kuris primins paskutiniams žemiečiams jų šlovingą praeitį. Jis pakvies ir ves juos į kovą už ateitį…

Pasiruoškite žūtbūtiniam mūšiui 3000-aisiais!

Fantastinis nuotykių filmas „Battlefield Earth” – L.Rono Hubbardo to paties pavadinimo fantastinio bestselerio ekranizacija. Beje, knygos autorius – žmogus, įkūręs sientologų bažnyčią, kuriai priklauso ir Holivudo žvaigždė J.Travolta. Jis jau 15 metų svajojo perkelti į ekraną vieną iš L.R.Hubbardo kūrinių. Kaip ir juodaodis F.Whitakeris, filme „Battlefield Earth” jis įkūnijo žaliaakį monstrą ateivį, kuris turi susikauti su atkakliu žemiečiu Džoniu Taileriu, suvaidintu jaunojo B.Pepperio. Beje, ateivių kostiumai ir veido grimas toks įspūdingas, jog garsiuosius aktorius greičiausiai net ne iš karto pažinsite!

„Tai neįtikėtinais efektais pritrenkiantis veiksmo filmas. Bet aš manau, jog juosta taip pat yra metafora. Juk tai ta pati situacija, kurioje gyvename šiandien – žmonijai prasideda naujo tūkstantmečio era. Tik filme ji pakylėta jau į kosminę sferą, nors į svarbiausius klausimus kiekvienas žmogus atsakymus vis tiek privalo rasti ne ten, o savo viduje”, – filmo režisierius R.Christianas.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0185183

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *