Lapkričio mėnesį koncertinės agentūros “Makroconcert” organizuojami seksualiųjų “Chippendales” vyrukų pasirodymai Lietuvoje susilaukė milžiniško lietuvaičių dėmesio. Bilietus į šokėjų pasirodymus Kaune ir Vilniuje merginos išpirko iki renginio likus trims savaitėms. Jau nuo praeitos savaitės agentūros “Makroconcert” telefonai įkaitę nuo “Chippendales” fanių skambučių. “Kasdien sulaukiame begalės merginų skambučių. Visos teiraujasi papildomų bilietų į “Chippendales” šou. Po tokio skambučių antplūdžio nusprendėme surengti papildomą šou Vilniuje” – “Chippendales” populiarumu džiaugėsi “Makroconcert” ryšių su visuomene atstovė Inga Grigaliūnaitė.

“Chippendales” savo aistringoms gerbėjoms lapkričio 9 d. Vilniaus “Ledo rūmuose” padovanos ir antrąjį pasirodymą: papildomas šou bus surengtas 18 valandą. “Jau turime ne tik sostinės merginų, bet ir kauniečių užsakymų bilietams į antrąjį šou Vilniuje” – teigė I. Grigaliūnaitė.

“Chippendales”, kurie dar vadinami “pačiu karščiausiu amerikietiško eksporto produktu”, rugsėjo pabaigoje leidosi į turą “European Fantasy Tour”, per kurį surengs apie 70 pasirodymų 16 Europos šalių. Pasirodymus žada aplankyti beveik 100 tūkstančių moterų.

“Chippendales” pasirodymuose – koncentruota erotikos dozė. Raumeningi ir įdegę kūnai, žavios šypsenos, aksominis balsas, grakštūs ir išraiškingi judesiai. Pasirodymuose šoka 12 fiziškai tobulų vyrų, kurie nuginkluoja moterišką auditoriją seksualia ir skoninga choreografija: tai Kevinas Cornellis, Mario Covacevichius, Juanas De Angelo, Shawnas Deanas, Mike’as Edwardsas, Paulas Gunnas, Hugo Harrisas, Billy Jeffery, Antonio de Marco, Davidas Nichollas, Xavieras Raffaelis ir Paulas Welderis.

Views All Time
Views All Time
2031
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!