Balsai iš anapus

Stir of Echoes

Kiekvieno žmogaus sąmonėje yra durys, kurios niekada nebuvo atvertos…

siaubo trileris
Režisierius: David Koepp
Scenarijaus autorius: David Koepp, pagal Richard Matheson romaną „A Stir of Echoes”
Prodiuseriai: Judy Hofflund, Gavin Polone
Vaidina: Kevin Bacon, Kathryn Erbe, Illeana Douglas, Liza Weil, Kevin Dunn
Muzika: James Newton Howard
Sukurta: JAV (1999)
Trukmė: 99 min. (1 val. 39 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2000 m. kovo 3 d.

Straipsniai 1 reklama

Tomas gyveno paprastą vidutinio amerikiečio gyvenimą. Ne itin prestižinis darbas Čikagos telekomunikacijų kompanijoje, ne itin prašmatnūs, bet patogūs namai, kuriuose laukia žmona Megė ir sūnus Džeikas, seniai sudilusios svajonės apie geresnį gyvenimą už Čikagos priemiesčio ribų… Kaip ir daugelis mūsų, Tomas buvo realistas. Tačiau per vieną vakarą viskas pasikeitė.

Tą vakarą Tomas sutiko, kad svainė Lisa jį užhipnotizuotų. Tuomet netikėtai paaiškėjo, kad skeptiko vyriškio protas yra atviras. Bet vieną kartą atidarius sąmonės duris, ne taip paprasta jas uždaryti. Tomą užvaldo nuojauta apie įvykdytą žmogžudystę. Greitai vyras suvokia, kad jo protas tapo vartais į paralelinį pasaulį, į anapus. Čia ramybės neranda vieniša siela, desperatiškai bandanti su juo susisiekti. Ar tai ta pati paslaptingoji Samanta, apie kurią nuolat šneka sūnus Džekas? Greitai vieninteliu Tomo tikslu tampa išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko mergaitei, kadaise dingusiai kaimynystėje…

Stingdančio siaubo trilerio „Balsai iš anapus” scenarijaus autorius ir režisierius – Davidas Koeppas. Tai jau antrasis šio talentingo scenaristo („Karlito kelias”, „Juros periodo parkas”, „Misija: neįmanoma”, „Vyrai juodais drabužiais”) režisūrinis projektas – prieš keturis metus matėme „Gaiduko efektą”, vieną geriausių ir bene labiausiai įtemptą 1996-ųjų trilerį. Šįkart scenarijaus pagrindu D.Koeppas pasirinko 1958-aisiais žymaus mokslinės fantastikos autoriaus Richardo Mathesono parašytą siaubo romaną. Rezultatas – stingdanti, šiurpi istorija apie žmogų, į kurio iškeltus klausimus atsakymus buvo galima sužinoti tik anapus. Ten, iš kur sklido šnabždesiai.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]