Su vienos žymiausių Lietuvos striptizo trupės šokėju Simu (vardas pakeistas – aut. past.) SAVUI pavyko susitikti keturioliktą valandą, jis paaiškino, kad paprastai tokiu metu vis dar miega: „Mano įprasta darbo diena yra kitokia nei daugelio žmonių. Visų pirma, dirbu tuomet, kai kiti ilsisi“. Simo įtempčiausios darbo dienos yra nuo penktadienio iki sekmadienio: „Jei dirbčiau kaip daugelis žmonių, įdomu, kas ateitų pasižiūrėti striptizo dvyliktą valandą dienos arba antradienį po pietų?“, – juokavo Simas.

Šokti prikalbino draugas

Mėlynakis brunetas atvykęs iš Marijampolės studijuoti į Vilnių. Tačiau mokslai nelabai sekėsi, tad teko ieškotis darbo. „Striptizo šokėju tapau atsitiktinai. Buvau viename vakarėlyje ir draugas pasiūlė ateiti į trupę. Aš abejojau, bet vėliau sutikau“, – pasakojo Simas. Tuomet vaikinas atėjo į dar neseniai susikūrusią vaikinų striptizo trupę, kur šoka iki šiol.

Tėvai nieko nežinojo

Simo tėvai apie jo darbą sužinojo neseniai – iš žurnalo straipsnio. „Aš jiems minėjau, kad šoku, tik nesakiau kur. Gyvenau ramiai, tačiau vieną dieną paskambino mama ir paklausė: „Vaikeli, ar tai tiesa?“ Visas nutirpau, bet po atviro ir labai ilgo pokalbio sugebėjau ją įtikinti, kad tai tik šokiai ir man labai reikia pinigų“. Vaikinas nuo pat mažens šoko tautinius, pramoginius šokius, daug sportavo, buvo Go – Go šokėju viename Vilniaus naktiniame klube.

Grožio procedūroms 1500 litų

Užsiminus apie kūno priežiūros priemones striptizo šokėjas nusijuokė: „Kūnas yra šou dalis, todėl jį reikia nuolat prižiūrėti, lavinti ir tobulinti. Aš lankau treniruoklių salę, šoku šokių studijoje, judesiams tobulinti samdausi choreografus“. Klausant Simo kyla natūralus ir savaime suprantamas klausimas, kiek visa tai kainuoja? Ėmėme skaičiuoti: soliariumai, įvairūs kremai, kondicionieriai, depiliacijos, sporto klubas, šokių studija – kiekvieną mėnesį grožio procedūroms reikia apie 1500 litų.

Darbo užmokestis

Pasidomėjus kiek vaikinas uždirba, kad gali sau leisti tokias grožio procedūros, nuomotis butą prestižiniame rajone, nusipirkti naują automobilį ir užsitikrinti gerą gyvenimą, Simas gudriai nusišypsojo: „Apie mūsų uždarbį kalbėti griežtai draudžiama. Be to, atlyginimą gauname už šokį, mus galima kviestis į mergvakarius, kurie kainuoja po 200 litų. Ne tik vadybininkas siūlo mums darbo, ir patys jo ieškomės. Tai investicijos į mūsų populiarumą, ateitį. Atėjęs čia šokti gali niekam neleisti pinigų, dėl nieko nesirūpinti ir laukti, kol vadybininkas suras tau darbo, bet aš manau, kad turint didesnių tikslų, pavyzdžiui, tapti garsiu striptizo šokėju, nereikia taupyti, reikia kuo daugiau investuoti. Tai visuomet atsiperka, ypač, jeigu nuoširdžiai stengiesi“.

Pasaulinio garso šokėjas

Šiuo metu Simas nestudijuoja. Sako, jog tam visiškai neturi laiko. Tačiau dabar puoselėja viltis studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose ir siunčia prašymus į įvairius universitetus. Jau nuo kitų metų rudens tikisi mokytis kuriame nors iš prestižinių universitetų: „Lietuvoje per daug sunku rasti vietą, kur galėtum įsitvirtinti baigęs aukštąją mokyklą, todėl ateities nesieju su Lietuva. Norėčiau tapti pasaulinio garso striptizo šokėju“. Šokti Simui yra vienas didžiausių malonumų. Tai tapo jo gyvenimo dalimi. „Dabar man tai nėra darbas, o mano gyvenimo būdas“.

Views All Time
Views All Time
2106
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!