Amerikietiškas pyragas

American Pie

Pirmasis kąsnelis visuomet būna ypatingas…

komedija
Režisierius: Paul Weitz
Scenarijaus autorius: Adam Herz
Prodiuseriai: Warren Zide, Craig Perry, Chris Moore, Chris Weitz
Vaidina: Jason Biggs, Shannon Elizabeth, Alyson Hannigan, Chris Klein, Natasha Lyonne, Thomas Ian Nicholas, Seann William Scott
Muzika: David Nessim Lawrence
Sukurta: JAV (1999)
Trukmė: 95 min. (1 val. 35 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2000 m. vasario 11 d.

Straipsniai 1 reklama

-Aš trokštu, kad tai įvyktų nepaprastai – tinkamu laiku, tinkamoje vietoje…

-Juk tai ne kosminio laivo nusileidimas. Po galais, tai SEKSAS!”

Jie pamišę labiau už tuos, kurie buvo pakvaišę dėl Merės… Jų seksualinės užuominos dar aštresnės, nei Byvio ir Tešlagalvio. Kas juos sieja? Jie visi bet kokia kaina nori paragauti skaniausio pyrago. Ir tučtuojau!

Keturi vaikinai, baigiantys vidurinę mokyklą, turi vieną bendrą tikslą: Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas beprotiškai trokšta prarasti nekaltybę. Giliausiu jų įsitikinimu, tai labai svarbu padaryti dar prieš studijas koledže. Blogiausia, kad tik vienas iš keturių vaikinų turi rimtą draugę, tačiau ir ši vis dar abejoja, ar yra pasiryžusi tikram seksui. Todėl išleistuvių vakarėlis – paskutinė galimybė vyrukams nekaltybę prarasti visiems kartu. Kad entuziazmas pasiekti užsibrėžtą tikslą neišblėstų, Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas susitaria “palenktyniauti”, kuriam pavyks pirmajam įvilioti į lovą kokią nors mokyklos gražuolę. Kurį vaikiną lydės sėkmė, kuris taps tuo laiminguoju – pirmuoju, praradusiu nekaltybę?

“Amerikietiškas pyragas” – viena linksmiausių praėjusių metų jaunimo komedijų, pilna šokiruojančių seksualinių užuominų ir aštraus sąmojo. Neregėtą šio vos 11 mln. JAV dolerių kainavusio filmo populiarumą įrodo ir tai, jog vien Amerikos kino teatruose jis “uždirbo” per 100 mln. dolerių. Argi galėtų būti kitaip? Juk pagridinė tema čia – seksas, seksas, SEKSAS.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *