Mes esame alternetatyvaus roko grupė “KAMPAS” Tvirtai susiėjo 1995 m. Tai ko gero ir buvo tikroji grupės “CORNER”, vėliau “KAMPAS” pradžia. Grupės nariai dažnai (praktiškai 99%) repetuoja Traku Vokėj , ten pat gimsta jų nauji kūriniai.

Grupė dalyvavo daugelyje renginių, įskaitant didesnius – Druskininkų dienos 2001 (Druskininkai), Durys 2001,2002 (Vilniuje), Gyvas Sodas (Kaune), Nida99 (Nida), FiDi98,99,2000, “Blogiukai” (Vilniuje), Vasaros Maratonas 98, RokMergė (Ukmergė) ir ttt. bet vis dėlto taip iki šiol ir neįsitvirtino didžiojoje scenoje, o tai skatina juos kurti kažką naujo ir originalaus. Originalumas- jų kredo.

Grupės muzikinis stilius …hmm… sunkus klausimas ..na grupė siekia sukurti muzika, kurioje atrastu sąskambį tiek aštrus rokas ,tiek ir šokiu muzika. Visa ta “viralą” jie nori paskaninti nuostabiu merginos balsu. Beje, mergina reikalinga, kad grupės įvaizdis įgautu harmonijos, nes kolkas grupę sudaro vieni vaikinai.

Grupės įvaizdis…nepastovus kaip grupės kūryba, kaip ir pati mūsų visuomenė. Ka galime pasakyti atvirai – tai, kad jis iki galo nesusiformavo, nes grupės nariai dažnai keičiasi. Bet mano manymu, muzikos stilius turėtų sakyti bent jau kažką ir apie grupės įvaizdi. Jis naujoviškas ir originalus , o kadangi nėra nieko amžino, tai ir nepastovus 100%. Mada diktuoja savo…

“Undergroundas” 1995-1998 metais grupė mėgo groti roką. Dažnai buvo grojama Vilniaus “Bombiake”. Pasak pačių grupės narių, tai buvo gretimas vieškelis..Grupė nusprendė, kad norint iškopti i aukštumas, neužteks groti gražiai ir bet ko. Jie suprato, jog reikia sekti mada, taip pat, grupei reikalingas įvaizdis ir gera reklama. Taigi šis tinklalapis yra jų įvaizdzio ir išraiskos būdu sukurta šiokia tokia reklama…Šiame tinklalapyje įmanoma išgirsti ir įvertinti tai, ką aš minėjau…Taigi …Sekmės!

Nuoširdziai Jūsų grupės kritikas LAUMŽIRGIS

Views All Time
Views All Time
2330
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!