„Sony” pristato du įperkamus „Cyber-shot” serijos fotoaparatus. Stilingi ir ploni W180 ir W190 puikiausiai tiks norintiems užfiksuoti kokybiškas šeimos išvykų, atostogų ar vakarėlių akimirkas, tačiau neturintiems laiko mokytis fotografuoti su sudėtinga technika.

Abu modeliai yra patrauklaus dizaino ir trijų skirtingų spalvų: sidabro, raudonos ir juodos. W180 ir W190 idealiai tiks ir pradedantiems fotografams – fotoaparatais labai paprasta naudotis, vienu mygtuku galima perjungti fotografavimo, filmavimo ir nuotraukų peržiūros režimus. Taip pat yra septyni fotografavimo režimai, pagal kuriuos fotoaparatas automatiškai parenka visus parametrus, o nuotraukos gaunamos itin kokybiškos.

„Cyber-shot” W180 ir W190 fotoaparatai bus parduodami už kiekvienam prieinamą kainą, tačiau dėl to nė kiek nenukenčia jų kokybė ir naudojimo paprastumas.

Patobulinta veido atpažinimo funkcija kadre atpažįsta net 8 žmonių veidus, o itin tikslus fokusavimas ir eksponavimas padeda padaryti tobulų portretinių nuotraukų. Fotoaparatuose įdiegta ne tik veido atpažinimo, bet ir šypsenos aptikimo funkcija „Smile Shutter”, kurią įjungus fotoaparatas fiksuos tik besišypsančius veidus.

Fotoaparatuose įdiegta vaizdo stabilizavimo sistema „SteadyShot”, kuri sumažina fotoaparato virpėjimo įtaką nufotografuotam vaizdui, kuomet fotografuojama einant, važiuojant ar laikant iškėlus rankas. Specialus režimas padidina jautrumą iki ISO 3200 ir leidžia užfiksuoti judančius vaizdus ar interjerą nenaudojant blykstės.

Didelės raiškos 10,1 ir 12,1 mln. efektyvių vaizdo taškų matricos užtikrina aiškius A3 ar dar didesnio formato vaizdus su smulkiausiom detalėm. Trijų kartų optinis didinimas nuotraukas padaro nepaprastai kokybiškas. „Smart zoom” didinimas leidžia priartinti objektus iki 18 ir 17 kartų (W190/W180) ir padaryti labai priartintų objektų nuotraukų, o 2,7 colių „Clear Photo” skystųjų kristalų ekrane matomas aiškus ir šviesus vaizdas.

Kompektacijoje yra ir naujausia „Picture Motion Browser” programinės įrangos versija (4.2.01) kompiuteriui, kurios pagalba galima lengvai valdyti bei dalytis nuotraukomis ar vaizdo įrašais ir lengvai įkelti juos į „YouTube” ar „Picasa” tinklalapius.

„Cyber-shot” W180 ir W190 skaitmeniniai fotoaparatai Lietuvoje pasirodys 2009 m. liepą. Orientacinė mažmeninė kaina: W180 – 500 LTL; W190 – 570 LTL.

Views All Time
Views All Time
1606
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!