Šiandien „Canon” papildo „EF” serijos objektyvus pristatydama naują sparčios diafragmos pirmaujanti objektyvo modelį: „EF 24mm f/1.4L II USM”. Pakeisdamas „EF 24mm f/1.4L USM” naujasis „EF 24mm f/1.4L II USM” visiškai iš naujo perkurtas, kad būtų ypač tikslus partneris naujiems „Canon” „EOS” serijos skaitmeninių „SLR” fotoaparatų modeliams „EOS 50D” ir „EOS 5D Mark II”.

„EF 24mm f/1.4L II USM” siūlo:

  • Sparčią f/1,4 diafragmą.
  • Asferinius ir UD objektyvo elementus koreguoti chromatines aberacijas.
  • Papildomos bangu ilgio struktūros padengimą („Sub Wavelength structure Coating” (SWC), kad būtų žymiai sumažinti tviskėjimo ir dvigubo vaizdo efektai.
  • Tutos apertura, kad vaizdai butu itin patrauklus.
  • USM, kai nuolat fokusuojama neautomatiskai.
  • Besvini stiklą (atitinkanti RoHS).
  • Objektyvo dangteli ir minkštą dėklą.

Aukščiausia vaizdo kokybe

13 elementų 10 grupių „EF 24mm f/1.4L II USM” sukurtas pateikti aukščiausios kokybes standarto vaizdus. Du ypač tiksliai sukurti GM asferiniai lęšiai atlieka savo funkciją koreguodami įvairias aberacijų formas, pvz.: įvairių kreivių lauką ir įvairius jo nukrypimus, nes juose veikia kintantis mechanizmas, užtikrinantis ryškias detales vaizde nuo kampo iki kampo naudojant bet kokį židinio atstumą. Papildomai du UD lęšiai sumažina bendrąsias chromatines aberacijas naudojant plačiakampius objektyvus.

Sparti ypač didelė galima f/1,4 diafragma pateikia ypač gerus rezultatus esant mažam apšvietimui, o tutos apertura siūlo didžiulį kūrybiško šviesos už kadro efektu panaudojimo pasirinkimą. 24 mm fokusavimo atstumas ir USM fokusavimo variklis užtikrina nuolatini neautomatini fokusavimą, todėl objektyvas „EF 24mm f/1.4L II USM” idealiai tinkamas tokiose situacijose, kai reikalingas plačiakampis, ypač funkcionalus objektyvas.

Pažangus objektyvo padengimas

Skaitmeninio fotoaparato vaizdo jutiklio atspindėjimas gali sukelti tviskėjimą ar vaizdo sudvigubinimą. Kad šie efektai būtų pašalinti, „EF 24mm f/1.4L II USM” viduje priekinis elementas pateikiamas su „Canon” naujuoju papildomos bangų ilgio struktūros padengimu („Sub Wavelength structure Coating”). Sukurtas specialiai funkcionuoti su „Canon” optika šis neatspindintis padengimas padeda sumažinti vaizdo tviskėjimo ir dvigubo vaizdo efektą, kad galutiniai rezultatai būtų ryškus ir be trūkumų.

Tvirta ir kokybiška konstrukcija

„EF 24mm f/1.4L II USM” sukurtas atlaikyti pačias atšiauriausias fotografavimo aplinkas – tai įmanoma su „Canon” pažanga atsparioms oro sąlygoms ir dulkių tarpinėmis, todėl šis objektyvas idealiai tinkamas fotožurnalistams ir fotografuojantiems peizažus.

Views All Time
Views All Time
3172
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!