Bendrovė „Sony” pranešė sukūrė tris stilingus „Alpha” serijos veidrodinius fotoaparatus 230, 330 ir 380.

Pasak „Sony Baltic” skaitmeninės fotografijos produktų vadovo Jurio Simanovskio, šiuose fotoaparatuose suderintas įprasto skaitmeninio fotoaparato paprastumas bei SLR fotoaparato nuotraukų kokybė ir funkcijos.

230 yra mažiausiai pasaulyje sveriantis DSLR fotoaparato modelis, turintis APS-C dydžio matricą bei integruotą vaizdo stabilizatorių.

330 ir 380 fotoaparatuose įdiegta vaizdo peržiūros realiu laiku technologija „Quick AF Live View”, leidžianti greitai bei labai tiksliai automatiškai fokusuoti vaizdą, netgi į judančius objektus. 2,7 colių LCD ekranas dabar yra dar šviesesnis, todėl net ir fotografuojant dieną, ekrane matysis aiškus vaizdas. 330 ir 380 modeliuose ekranas pasikreipia aukštyn bei žemyn, todėl patogu fotografuoti būnant bet kokioje pozicijoje, teigiama bendrovės pranešime.

Visi naujieji modeliai turi korpusuose integruotus „SteadyShot INSIDE” vaizdo stabilizatorius.

Nuotraukas, padarytais šiais trimis fotoaparatais, galima peržiūrėti ir „HD” televizoriuose. Prie televizoriaus fotoaparatą paprasta prijungti HDMI jungtimi, be to, BRAVIA televizoriai yra suderinami su „Alpha” serijos gaminiais ir gali būti valdomi vienu nuotolinio valdymo pulteliu, sakoma pranešime.

Views All Time
Views All Time
405
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!