Skaitmeninė kamera”Fuji Fine Pix S2 PRO”, sumontuota “Nikon F80” bazėje, turi trečios kartos “Super CCD” matricą, kuri sudaryta iš 6,17 milijonų pikselių, kurie interpoliacijos būdu gali sukurti 12 milijonų (4256×2848) taškų skiriamosios gebos vaizdą.Galima, žinoma ginčytis apie realiai išgaunamą tokią raišką.Tokia metodika gyvenime įrodė savo teisumą..Skirtingai nuo įprastinės programinės interpoliacijos, dažnai naudojamos fotoaparatuose su įprastine matrica,Super CCD III perteikia žymiai aukštesnė vaizdo kokybė. Matricos jautrumas (ISO100-ISO1600) leidžia fotografuoti įvairiose situacijose.

“Fine Pix S2 PRO” aparatuose gali būti naudojamos “SmartMedia” ir “Compact Flash” atminties kortelės. Fotoaparatas yra suderinamas su MAC ir PC tipo platformomis, o ryšį su kompiuteriu garantuoja IEEE 1394 (Fire Wire) ir universalioji USB jungtys.

Viena iš naujovių – “CCD-Raw” režimas, kurio metu nufotografuoti vaizdai nėra apdorojami vidiniais fotoaparato pajėgumais, o iš karto perkeliami tiesiai į atmintinė.

“Fine Pix S2 PRO” modelis siūlo visapusišką rankinį valdymą ir garantuoja aukščiausią nuotraukų kokybė, kad ir kokie būtų nustatyti parametrai. Jo konstrukcijoje panaudoti “Nikon F” tvirtinimo elementai, suderinami su visa “AF Nikon” optika ir profesionalams skirtais naujaisiais keičiamais AF-S objektyvais.
Nepertraukiamo fotografavimo režimu galima fotografuoti 2 kadrų per sekundė greičiu iki 7 kadrų. Valdymo mygtukų išdėstymas tipiškas SLR klasės fotoaparatams, todėl nereikės ilgai ieškoti reikiamo mygtuko ar studijuoti nestandartinių ir neaiškių simbolių ant fotoaparato korpuso.

“Fine Pix S2 PRO” fotoaparatas turi keturis ekspozicijos režimus: automatinį, užrakto prioriteto, diafragmos prioriteto ir rankinį, keturis fotografavimo režimus po vieną kadrą, serijinį fotografavimą. Penkis programų režimus: portretinis, gamtovaizdžio, makro, sporto ir naktinį. Ši kamera tampa viena patraukliausių savo skaitmeninėje klasėje.Ji toliau žengia už savo pirmtaką, gerai užsirekomendavusį modelį S1.

Views All Time
Views All Time
2843
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!