“Moment Credit” gimtadienis – šventė ir mums, ir mūsų klientams. Mums – jau 3 metai! Per trejus metus momentiniu kreditu jau pasinaudojo daugiau kaip 27 tūkstančiai klientų… Tokio turinio  laiškus pastarosiomis dienomis savo pašto dėžutėse randa vilniečiai.

Na, o gimtadienio proga, suprantama, geradarė firma  žada  visokių malonių dovanų ir kviečia apsilankyti “jaukiame savo skyriuje”. Mat „ Moment Credit“ – tai ne koks žiaurus skandinavų bankas, šiais laikais nenorintis dalinti kreditus ne tik verslui, bet ir eiliniam krizės prispaustam piliečiui.

Kruopščiai dirbome, kad procedūros būtų itin paprastos. Ir mums pavyko. Jums tereikia pateikti asmens tapatybės dokumentą ir banko sąskaitos numerį – visa kita padarysime vos per 5 minutes! Pasirodo, pasiskolinti iš „Moment Credit“ galima ir internetu, arba tiesiog SMS žinute.

Štai taip. Šiais laikais klausti, iš  kur šitoji geradarė firma (?) turi gyventojų adresus ir duomenis, būtų, ko gero, naivu. Todėl ir nereikia klausti. Lietuvoje mat per 20 metų taip ir nebuvo sukurta gyventojų asmens duomenų apsauga. Kitaip, kaip paaiškinti šios geradarės firmelės teiginį, kad: „įdiegėme pažangią, greitą ir saugią kliento mokumo vertinimo sistemą“.

Tai kaip per 5 minutes galima viską sužinoti apie klientą? Reiškia, reikia turėti labai plačią duomenų bazę apie savo būsimą potencialų klientą. O jų gi, pasirodo, jau dešimtys tūkstančių. Ir, patikėkite, daugelis jų nemokūs. Kaip kitaip paaiškinti tai, kad klientas staiga suskubsta bėgti į geradarę firmelę ir pasiskolinti 100 – 200 litų? Na, nebent jį labai stiprios pagirios kamuoja… Taigi ar gali būti toks klientas mokus? Ir ar būdamas pagiringas, jis suranda jėgų firmelėje išsiaiškinti – o už kokias palūkanas jam skolinami tie keli šimtai litų?

O juk sena išmintis byloja: neatsargios pagirios priveda prie eilinio girtavimo. Ypač jos būna sunkios kokiam aštuonilikamečiui, dar neturinčiam jokių pajamų ir sumaniusiam savaitgalį paūžauti už greitąjį kreditą.

Gaila, kad Lietuvos vyriausybė, Lietuvos bankas užsimerkė prieš tokias greitojo žmonių bankrotinimo firmeles, mat laiku nesuskubus grąžinti kredito už „fantastines“ palūkanas (jų dydžio geradarė firmelė kažkodėl savo laiške nenurodo) laukia „fantastiniai“ delspinigiai, na, o vėliau, ir antstoliai.

Views All Time
Views All Time
4452
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!