Gegužės 27 dieną Atlantoje koncertavo vienas žymiausių Lietuvos muzikantų bei atlikėjų – Andrius Mamontovas.

Dainininko koncertinis turas prieš tai vyko kituose JAV miestuose, tad ir pietinei Atlantai išvysti Lietuvos žvaigždę buvo ilgai lauktas siurprizas.

Iš tiesų nereikėjo nė kelių dainų, kad sėdinčiųjų salėje beveik neliktų. Muzikos ritme paskendusi publika dūko pritardama dainininkui.

Kaip pats atlikėjas sakė, išeivijos lietuvius labiau sušildo senesnės, geriau žinomos, bet nemirštančios dainos. Be abejo ir tądien nebuvo apsieita be publikos pamėgtų „Saulės miesto“, „Mono arba stereo“, „Laužo šviesos“ ir kt.

Džiugu, kad Atlanta sulaukė tokio lygio koncerto – ne kiekvieną kartą atlikėjai sutikdavo atvykti čia, nes organizatoriai nebūdavo tikri dėl susirinksiančiųjų gausumo.

-Tai bene pirmas pavykęs bandymas, – kalbėjo koncerto organizatoriai. – Ir mūsų lūkesčiai pasiteisino! Nors koncertas vyko ketvirtadienį, susirinkusiųjų buvo daugiau nei tikėtasi. Dažniau susibėgantys lietuvių bendruomenės nariai stebėjosi išvydę daug naujų veidų. Tai tik patvirtinimas, kad be bendruomenės organizuojamų lietuviškų švenčių žmonės taip pat pasiilgę koncertų ir kitų pramogų. Tikimės, jog ateityje jų suorganizuosime daugiau.

Atsiliepimai apie renginį tikrai labai šilti. Džiugina ir faktas, jog pats Andrius Mamontovas buvo maloniai nustebintas kultūringa ir geranoriška Atlantos publika, entuziastingais fanais. Savo atsiliepimų tinklapyje jis rašo : „Atlantoje buvo tikrai labai mielas koncertas. O labiausiai įsiminė tas vaikinukas, kurio automobilio numeris yra tiesiog FOJE. Kartais neįtikėtina, kad kažkas taip mėgsta tavo muziką. Ačiū visiems, kas ten buvo. Tikrai tai nebuvo paskutinis koncertas pas jus.“

Atlantiškiai nekantriai lauks naujų renginių, o kol kas dar gyvena džiugia koncerto nuotaika bei siunčia savo įspūdžius ir Jums!

Virginija Kučinskaitė

Views All Time
Views All Time
2457
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!