1. Galva smarkiai palenkta prie popieriaus

Esate neryžtingas ir šiek tiek kitais nepasitikintis žmogus. Jūs užsidaręs ir nekomunikabilus, todėl viską regite sudėtingesnį ir niūresnių spalvų nei yra iš tikrųjų. Truputis atvirumo ir pasitikėjimo kitais leistų įgyti optimizmo.

2. Graužiate rašiklį

Esate turtingos vaizduotės, komunikabilus, optimistiško charakterio svajotojas. Lengvai susižavite gyvenimo naujovėmis, tačiau lygiai taip pat lengvai pamirštate savo planus ir visa galva pasineriate į kitą užsiėmimą.

3. Kūnas pasuktas į šoną

Esate sportiškas, dinamiškas, kupinas iniciatyvos ir apsukrumo. Jeigu jūs – moteris, dėl šios priežasties kai kada gali išryškėti vyriški charakterio bruožai.

4. Sėdite oriai ir solidžiai

Esate atsargus ir apdairus. Gyvenime viską vertinate skrupulingai ir rimtai, kruopščiai apsvarstote sprendimą, kurį ruošiatės priimti. Kiti žmonės vargiai galėtų jums daryti įtaką, įtikinti, kad imtumėtės to, kam nepritariate. Turite stiprią valią.

5. Rašydami kažką kramtote

Esate šiek tiek ekstravagantiškas ir netvarkingas. Jums nelengva susikaupti. Visą laiką vejatės mintį, kuri „paspruko” iš galvos. Akimirksniu pamirštate tai, apie ką galvojote prieš minutę, ir nesėkmingai bandote prisiminti. Laimė, esate kupinas fantazijų ir gyvybinių jėgų.

6. Šiek tiek pasilenkęs į šoną

Esate drovus, užsidaręs žmogus, kurį reikia globoti, juo rūpintis. Jūsų mintys nėra tvirtos, lengvai pasiduodate svetimai įtakai. Daugiau pasitikėkite savo jėgomis – tai padėtų įveikti sunkumus.

Views All Time
Views All Time
2977
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!