Vyrų ir moterų bendravimo ABC. Laimingos šeimos receptai

wedding two groom love couple mood bride love Straipsniai.lt

Vieno įdomiausių Lietuvos lektorių Tomas Girdzijauskas, turinčio unikalų žinių bagažą apie žmonių santykius seminaro įrašas.

Vyrų ir moterų bendravimo ABC. Laimingos šeimos receptai
.

Seminaro įrašas skirtas poroms, norinčioms palaikyti darnius tarpusavio santykius, kurti gerą emocinį ir psichologinį klimatą šeimoje, geriau pažinti partnerį ir vaikus, išmokti sėkmingai įveikti konfliktines situacijas. Taip pat žmonėms, norintiems atpažinti savo antrąją pusę. Padėti šeimai išlikti darnia, stiprinant ryšius tarp šeimos narių. Patarti, kaip klausytis ir būti išgirstam savo partnerio. Pamėginti pažvelgti į save iš šalies ir pagelbėti ištaisyti klaidas, kurias darome bendraudami su partneriu.

Netrūksta priežasčių, dėl kurių gali kilti sunkumų šeimyniniame gyvenime. Viena jų – skirtingas vyro ir moters socialinių vaidmenų supratimas ir šių vaidmenų atlikimo konfliktas. Sužinosite kaip naudojant savo vidines stiprybes didinti šeimos savarankiškumą idant būtų paprasčiau išspręsti kylančius konfliktus. Pagerinti santykius šeimoje, atgaivinti sutuoktinių meilę, išlaikyti glaudų emocinį ryšį, gimdyti bei auginti sveikus, likimo sėkme apdovanotus vaikus.Bus paliesta ir intymaus gyvenimo tema. Juk šeimos ateitis neišvengiamai priklauso nuo intymaus gyvenimo. Apie tai kalbėti būtina. Bus aptariamos „švaraus“ sekso ir svarbiausios intymių santykių paslaptys.

Straipsniai 1 reklama

Lektorius Tomas Girdzijauskas atskleis neginčijamas šeimos laimės paslaptis, kurias surinkto naudodamas retus senųjų civilizacijų – Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt. – šaltinius. Žinios sistemintos daugiau nei 15 metų.

Nauda Jai :

Moterims apie vyrus ir apie jas pačias. Apie amžinus vyrų ir moterų mąstymo bei elgesio nesutapimus bei iš to kylančius nesusipratimus. Turėsite progos atpažinti amžinas klaidas, kurias darote bendraudamos su vyrais. „Vertėjo“ pagalba Jūs busite mokomos susikalbėti su savo gyvenimo partneriais ir taip išvengti nereikalingų konfliktų šeimoje.

Nauda Jam:

Vyrams apie moteris ir apie juos pačius. Būti laimingiems poroje – tikras heroizmas. Jei šeimoje jaučiatės neišsgirstas ar tiesiog ieškote būtų, kaip patobulinti santykius su gyvenimo partnere –  ši medžiaga Jums. Pažinę moterų žodyną Jūs išmoksite susikalbėti su savo antrąja puse ir išvengti dėl nesusikalbėjimo kylančių konfliktų. Pažvelgę į save iš šalies, pamatysite lemtingas klaidas, kurias darote bendraudamas su moterimis. Suprasite, ką reikia žinoti vienam apie kitą, kad būtumėte laimingi kartu.

Tomas Girdzijauskas – eruditas, poliglotas lektorius, skaitantis unikalias plataus tematinio spektro paskaitas kaip, pavyzdžiui, pagreitinto mokymosi ir atminties lavinimo, verslo valdymo ir karjeros, pinigų, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt., sugebantis sudėtingas žinias perteikti lengvai suprantamu būdu. Jo sukauptos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, enciklopediškumo, aktualumo, naudojamų šaltinių įvairovės ir praktinės gyvenimo patirties. Tomas Girdzijauskas nuolat konsultuoja įmonių vadovus išradingumo, kūrybingumo bei sudėtingų problemų sprendimo klausimais, pritaikydamas šiuolaikines vadybos, verslumo, psichologijos, edukologijos, euristikos žinias bei žinių vadybos metodus. Tomas daugiau nei 15 metų gilinasi į senovės civilizacijų žinių sisteminimo problemas, paskaitose remiasi ir universaliaisiais dėsniais, ir moderniausiomis žiniomis. Sugebėjimas atpažinti kokybiškus žinių grynuolius ir jų perteikimas aiškia, suprantama kalba – akivaizdžiai pati stipriausia Tomo raiškos sritis bei pašaukimas. Jo išmintis, aktyvumas ir entuziazmas yra labai užkrečiantys ir motyvuojantys. Tai asmenybė, kurią būtina išgirsti.

Audio knygos (2 CD) kaina 79 litai. Norėdami užsisakyti, užpildykite žemiau esančią formą.Dovanų pridėsime knygos „Pažintis su greituoju skaitymu” elektroninę versiją.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *