Vien jau išgirdus žodį geiša, daugumai vyrų antakiai kilsteli keliais centimetrais virš normos. Moterims gi – nusileidžia. Nes su kuo su kuo, o su ja, tobuląja geiša labai nepakonkuruosi. Vien jau istorinės šaknys ko vertos – su paslapčių paslaptimis kiekvienai naujai paslapčiai apipinti.

Pirmoji asociacija – aistringa naktis, iki virpesio pripildyta kažko nepažinto, nesuvokiamo, nežemiško. Dėl neteisingos traktuotės vakaruose įprasta manyti, kad geiša – ne kas kita, o tiesiog elitine prostitutė. Tačiau iš tiesų istorija yra tokia, kad būtent lova ne tik kad neįeina į geišos paslaugas, bet atvirkščiai – ši tema yra draudžiama.

Žinant, kaip sudrebina vyrus vien mintis apie galimybę „pa-si-e-li-tin-ti“ su tikra geiša, siūlome paeksperimentuoti – bent vienam vakarui pabandyti tapti geiša. Tikra japoniška. Ir tam tikslui šokolado batonėlio “Geiša“ , paslėpto užantyje silpnumo akimirkai nukenksminti, tikrai neužteks.

Vienam vakarui transportuokite vaikus pas senelius, išjunkite visus mobiliuosius, užrakinkite duris, užsklęskite langines, jei tokias turite. Žodžiu, atsiribokite nuo viso išorinio pasaulio su jam būdingais trikdžiais. Ir nusiteikite žaidimui, kuriame tu būsi pagrindinė aktorė, užimanti lyderės poziciją visomis prasmėmis. Neieškant gilios prasmės.

Taigi…

Geišos vizija

Svarbiausia, gerai įsijausti į vaidmenį. Turint omenyje, kad mes, moterys, esame aktorės iš prigimties, tai neturėtų būti labai sunku. Bet tam, kad vaizdas būtų tikresnis, sukurk Jam vaizdą. Geišos viziją. Na, o be kimono čia neapsieisi. Geriausiai būtų raudonas. Arba bent jau rožinis. Nes šios spalvos yra tikros meilės šauklės. Bent jau taip manoma.

Vėliau gali pereiti prie plaukų. Net jeigu esi blondinė, vienu rankos mostu susukusi griežtą kuodžiuką ir susmeigusi jį lazdele, turėtum išgauti kažką panašaus į geišos šukuoseną. Ši detalė labai svarbi. Kadangi suteiks tau rafinuotumo ir rytietiško paslaptingumo. Galbūt kai kam tu asocijuosiesi su šviežutėliu sushi gabalėliu, kurį galima bus netrukus suvalgyti. Su lazdelėmis.

Bet ir tai – ne pagrindinis kabliukas. Viskas paaiškės kiek vėliau. Maždaug tuomet, kai atėjus kuliminaciniam momentui, tu svaigiai mostelėsi ranka, ištraukdama iš kuodžiuko lazdelę ir paskandindama mylimąjį netikėtai pasileidusių plaukų žabangose. Kartu su atpalaiduotais plaukais, kvepiančiais aistra, atpalaiduok ir savo jausmus. O svarbiausia – padėk Jam atsipalaiduoti. Nes tu gi – geiša. Vylinga šypsena, akys, degančios aistra – tai ir yra pagrindinis tavo ginklas.

Įnešk naujovių ir nustebink mylimąjį spalvomispakeitusi miegamojo amosferą. Šilkinė patalynė nėra labai praktiška ir patogi miegoti, tačiau žaisti meilės žaidimus – netgi labai. Ir dar, pasitelk į pagalbą visus žinomus afrodiziakus, kurie padės sužadinti aistrą. Kokius tik sugalvosi. Tai gali būti ir aromaterapiniai aliejai, ir saldžiai nepadoraus kvapo aromaterapinės žvakės, arba tavo žymieji sexy jausmus žadinantys kvepalai Agent Provocateur.

Geišos misija

„Vyrai myli akimis“ – štai tavo devizas, kurio turėsi griežtai laikytis. Bet kalbame ne tiek apie tavo drabužius, kiek apie sugebėjimą valdyti kūną, įtaigiai erotiškus judesius, kurie slysta bendravimo paviršiumi taip lengvai ir atsargiai, tarsi brėkštant aušrai ežero paviršiumi be garso slysta valtis. O jeigu dar sugebėtum pašokti šokį… ne su kardais (kas šeimyniniame gyvenime dažnokai pasitaiko), o su vėduoklėmis, tuomet galėsi pagirti save už tikrai geišišką repertuarą.

Nemoki? Netiesa. Įjunk lengvą malonią muziką ir įsiklausyk į savo kūno kalbą. Ji tau pati nurodys tinkamus judesius. Papasakok Jam apie savo jausmus, svajones, norus jausmingai laviruodama su vėduoklėmis. Ir atmink, kad judesiai turi būti ne tik geidulingi, bet ir gracingi. Priešingu atveju įnirtingai mosuodama vėduokle būtent tuo metu, kai mintyse dėliosi sakinį – aš tavęs taaaaaaip noriu, mielasis, gali šleptelėti ant kilimo, ne kaip elitinė geiša, o kaip girta stoties gėlelė.

Na, ir kyla vienas klausimas – kiek laiko taip šokti, vėduoklėmis laviruojant ties visiško gėrio ir ne gėrio riba? Negalvok apie laiką, išmesk laikrodžius iš minčių. Stebėk Jį, skaityk Jo žvilgsnį ir suvoksi, kada bus pats metas pereiti prie ko nors daugiau ir labiau. Jauti, kad jau? Koketišku žvilgsniu per petį pakviesk Jį į karališkais šilkais išklotus minkštutėlius patalus. Jis jau tikisi paties pačiausio artumo? Aha, štai ir ne… Pats įdomumas dar tik priešaky.

Na taip, dabar pagal visas geišos taisykles turėtų sekti masažas. Ir jo tikslas – tikrai nesumažinti reumato padarinius ar suskaldyti susikaupusias ant stuburo druskas. Druskų šį kartą nekliudyk Tiesiog padėk savo princui (na, arba užsakovui, jeigu jau prabangiosios geišos paslaugų užsimanė) atsipalaiduoti. Ir šiam atsipalaidavimo momentui labai tiks įvairiausi masažiniai aliejukai, kremai – ir tegul visos šilkinės paklodės eina po velnių.

Šiek tiek apie masažo techniką. Judesiai turi būti itin plaukiantys/ slystantys/ vinguriuojantys. Jokios jėgos ir jokių intarpų, nutarus tuo pačiu išspausti ant savojo mielojo nugaros išdygusį spuogelį. Rankos dirba atplūstančios bangos principu. Ir nuplūstančios. Paliekant viltį vėl užplūsti. Pradėk nuo vyro sprando glamonių, sliuok tarsi gyvatė žemyn, po truputėlį šiek tiek griežčiau, karts nuo karto užkabindama pavienes zonas, kurios matai, kad reaguoja. Jei reaguoja, vadinasi, kryptis tinkama.

Na, o kai visos orientacinio geišos maršruto gairės bus surankiotos ir bus tolygiai nusliuogta žemyn, pats metas tam žymiam kino filmų apdainuotam galvos mostui. Kuomet netikėtai ištraukta lazdelė atpalaiduoja tavo aistringai svaria paklode ant vyro krūtinės užkrentančius palukus, o lazdelė nebūtinai susminga į vyro širdį. Bet teoriškai – galėtų.

Misija (ne)įmanoma

Štai dabar turėtų prasidėti kuliminacija. Žinoma, ko gero tu neatlaikysi tikros geišos išbandymo ir aistringai pasimylėsi. Tačiau šiaip, šią akimirką turėtum gracingai pakilti dar nespėjusi paragauti sekso, svaigiai nutūpti vyro galukojyje, dviem piršteliais paimti orchidėjos žiedelį, visai taip nedviprasmiškai įsriegti jį kur nors į kasas ir labai erotišku veidu sugroti vienišo piemens melodiją balalaika. Ar kaip ten ta geišų gitarėlė vadinasi.

Views All Time
Views All Time
6406
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!