Ko sau nenori, to ir kitam nelinkėk. Bet kartais taip norisi sušukti: “Kad jus velniai griebtų!”.

Gyvenimo įvykiai moko mus. Jei liūdna ir nuotaika prislėgta, vadinasi, dar neįsisavinote gyvenimo pamokų. Greičiausiai tie įvykiai kartosis tol, kol tapsite išmintingesni ir padarysite teisingas išvadas. Nors ir atsilyginsite kam nors piktu už padarytą skriaudą, vis tiek kažkas vėl išduos, apgaus…

Kerštas tamsina žmonių sąmonę, nes kerštautoją valdo negeroji piktoji dvasia. Mes nežinome žmogaus, kuriam linkime blogo, apsaugos laipsnio. Galbūt šis nelabasis labai piktas ir žiaurus. Ir kuo daugiau jis kenkia žmonėms, tuo sunkiau prasiveržti pro jo apsaugą. Tokį piktadarį dažnai globoja tamsiosios jėgos. Jos užtikrina savo maitintojui gerą apsaugą, nes būtent jis įkūnija velniškas jų svajones.

Norintys piktu atsilyginti už padarytą skriaudą vis dėlto patenka į tamsiųjų jėgų akiratį, nes tik jos padeda padaryti blogus darbus. Vieniems padedama daugiau, kitiems – mažiau. Jei esate atsitiktinis keršytojas, jums bus skirta mažiau dėmesio. Svarbiausia – apsaugoti ir globoti nuolatinius tamsiųjų jėgų “klientus”. Todėl pastarojo negatyvi energija žymiai stipresnė, ir jam greičiausiai nieko neatsitiks. Piktoji dvasia apsaugo savo partnerį nuo pavojų. Bet ir atsitiktinis keršytojas savo blogomis mintimis, negatyviomis emocijomis pritraukia tamsiųjų jėgų dėmesį, patenka į nelabojo globą.

Logika labai paprasta: “Štai geras žmogus linki blogo kitiems; jis – mūsų maitintojas, nes skleidžia negatyvias emocijas. Padarom taip, kad jis kuo daugiau jų skleistų”. Kaip tai padaryti? Bet kaip! Kad tik daugiau pykčio, nemalonumų, nelaimių, bėdų… Paprastai kerštautojai dažnai tampa savo neigiamų minčių aukomis, nes negatyvios emocijos sugrįžta jų skleidėjams. Tamsa užstoja šviesą. Prislėgta nuotaika, liūdesys, slegiančios mintys pasako, kad patekote į tamsiųjų jėgų glėbį. Jei esate tik atsitiktinis keršytojas, kerštas nesuteiks tokio malonumo, kokio tikėjotės. Kerštas teikia pasitenkinimo tikriesiems tamsiųjų jėgų pasekėjams ir šalininkams – adeptams.

Ištrūkti iš tamsiųjų jėgų glėbio nelengva, bet įmanoma. Nebūtina už padarytą skriaudą atsilyginti piktu. Svetimos nuodėmės – ne jūsų problema.

Iš psichologo ir rašytojo Aleksandro Svijašo
“Likimo pamokų” išvertė I.Gudaitytė

Views All Time
Views All Time
1336
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!