Tai, apie ką jūs skaitysite čia, tikrai nesutelpa į kelių žodžių trumpą pavadinimą. Sutikę moterį, kuri idealiai ar bent jau iš dalies atitinka visus vyriškus reikalavimus, mes, vyrai, dažnai sutrinkame, mintyse iškeldami klausimą „Kuo aš galiu ją sudominti?“ Vieni į pagalbą išssyk pasitelkia pinigus, automobilio raktelius, kiti gi bando puikuotis sportišku kūnu ar įgimtu žavesiu. Tačiau ką daryti, jei dirbtinos meilės už BMW raktelius nenorite ir suprantate, kad herakliškomis kūno formomis galite traukti tik kūniškai? Atsakymas paprastas: Išmokite būti įdomiais!

Pirma taisyklė – būkite dėmesingi. Moterims patinka, kai jas išklauso. O jei dar ir mokėsite patarti, kaip elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje, tai suteiks jums papildomų „pasitikėjimo taškų“ JOS akyse. Patarinėkite mandagiai ir kartu užtikrintai – atrodysite nuoširdus ir atviras.

Visada būkite veiksmo sūkuryje. Aktyviai judėkite visomis gyvenimo kryptimis, naudokitės visomis jums suteikiamoms galimybėmis kiekvienoje gyvenimo srityje – nuo spontaniškų atostogų kelionių iki rizikingų, bet galų gale sėkmingų verslo sandėrių – tai suteiks „kaubojiško“ žavesio, o kartu ir gyvenimiškos patirties, kurios dėka moteris žiūrės į jus daug rimčiau. Formuokite tokį įspūdį nuo mažiausių smulkmenų ir trumpiausių frazių savo kalboje. Moteris turi suprasti, kad jūs išties gyvenate, o ne egzistuojate!

Trečias įstatas – būkite lyderiais. Visi žinome, kad moterys nemėgsta, o kartais tiesiog nekenčia daryti sprendimų už kitus. Priimkite sprendimus greitai ir ryžtingai, tačiau jei reikalas liečia ir JĄ, būtinai atsižvelgite į jos paiūlymus, tik nebūkite labai nuo to priklausomas – moterys dažnai keičia sprendimus, ypač tada, kai jaučia, kad yra situacijos šeimininkė. Tai, kad vyras priima sprendimus, žinoma nuo senų senovės. Pastaruoju metu moteriškoji giminė vis labiau perima šią naštą ir tai puiku ! Tačiau… Santykių pradžioje, kai esate vienu du, nebijokite imtis inciatyvos, nes labiausiai moterį „žudantis“ klausimas, išgirstas iš jūsų lūpų pasimatymo metu, – „Tai kur einam?“ arba „Ką veikiam?“. Kiekvienas toks klausimas, lyg smūgis plaktuku, smukdo jūsų autoritetą. Tad jau eidamas į pasimatymą, numanykite, kur galėtumėte nusivesti damą. Konkreti vieta priklauso nuo jūsų abiejų – svarbu, kad jai būtų linksma ir patogu. Kai vyras tvirtai nusprendžia šios dalykus, moteris jaučiasi saugiai ir stabiliai. Turėkite keletą variantų ir suteikite savo porininkei pasirinkimo laisvę – tai padės suvokti, koks ji žmogus ir kas jai arčiau širdies – triukšmingas vakarėlis sausakimšame naktiniame klube ar romantiška vakarienė prie žvakių šviesos jaukiame restoranėlyje. Taigi, suteikite tai, ko ji nori, patys tai pasiūlydami. Ji visa tai tikrai įvertins.

Kaip duoti ženklą, kad ji tau imponuoja? Esminis skirtumas tarp tų, kurie išties turi pasisekimą tarp moterų ir tų, kuriems pasiseka tik kartais, yra tas, kad šie nevengia pasiduoti ir nuleisti rankas. O moteris tą puikiai jaučia – jai atsiranda savotiškas kompleksas, kad jis jos nevertina. Todėl labai svarbu yra jausti tą momentą, kai jau galima sakyti žodžius „Aš tave myliu“ ar „Tu man tikrai rūpi“. Iki jo jūs tiesiog turite duoti jai suprasti, kad taip yra. Jei moteris jaus, kad ji jums krito į akis, atsiskleis natūralioji jos pusė – jei nebereiks stengtis sudaryti kuo geresnį įspūdį ir tai pašalins savotišką dirbtinumą jūsų santykiuose bei leis suprasti, ko galima tikėtis šįkart. Iš kitos pusės, moteris, supratusi, kad jūs kažką jai jaučiate, gali stengtis įvairiomis priemonėmis stiprinti susižavėjimą savimi.

Ironiška, bet net ir čia yra dvi pusės, o tiesa – ji slypi kažkur anapus! Nepameskite galvų, bet pasitikėkite savimi!

Views All Time
Views All Time
1377
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!