Kaip būti gera motina?

Kaip būti gera motina?

Būti gera motina kūdikiui gali būti sunki užduotis. Buvimas gera motina prasideda ne tada, kai kūdikis gimsta, bet tada, kai jis planuojamas. Jei jūs norite rūpintis savo kūdikiu, tai pirmiausia jūs turite rūpintis savimi. Jei jūs norite būti gera motina savo kūdikiui, jūs turite būti gera pati sau.

Rūpinimasis savimi nereiškia vandens procedūrų ar vaikščiojimo po parduotuves, nors nei vienas iš išvardintų dalykų nėra blogi, jei jūs sau tai galite leisti. Rūpintis savimi jūs turite pradėti atsikratydama tų blogų įpročių, kurie kenkia jūsų kūnui, tokie kaip rūkymas, gėrimas. Šitie dalykai kenkia jūsų kūnui, todėl kenkia ir kūdikiui, augančiam viduje. Kai tik kūdikis gimsta, rūkymas ir gėrimas turi dingti iš jūsų gyvenimo, juk jūs nenorėtumėte, kad jūsų kūdikis matytų tokius dalykus. Jei jūs maitinsite krūtimi, tai žinokite, jog viskas, kas patenka į jūsų kūną, gera ar bloga, pateks ir į kūdikio kūną, rašo babymed.com.

Maistas ir pratimai taip pat yra labai svarbūs faktoriai būnant gera motina augančiam kūdikiui. Jei jūs savo kūną aprūpinsite geru maistu ir deramais pratimais, tuomet jūs galėsite būti tikra, kad jūsų kūdikis sėkmingai augs.

Straipsniai 1 reklama

Kai tik kūdikis gimsta, prasideda tikrasis darbas. Buvimas gera motina yra būtinas kūdikio sėkmei ir laimei. Buvimas gera motina nereiškia kūdikio neignoravimo ir esminių dalykų suteikimo, bet kūdikio gyvenimo praturtinimą malonumu ir stimuliavimu. Švelniai pakelkite kūdikį, tuo metu, kai tai ne lengva, bet bauginanti užduotis jums, ir jūs būsite puiki motina savo kūdikiui.

Kūdikiai turi kelis pagrindinius poreikius, jiems reikia maisto, vandens, švarių sauskelnių, šiltos lovos ir meilės. Kad kūdikių smegenys augtų, jiems reikia stimuliavimo. Stimuliavimas gali atsirasti iš paprasto kontakto tarp motinos ir kūdikio, interaktyvių žaislų ar girdint motinos kalbą. Mylėti kūdikį yra lengvesnė užduotis nei visi galvoja. Maistas ir švarios sauskelnės gali būti kartais erzinančiu dalyku, tačiau jie būtini kūdikio gyvenime.

Meilės rodymas kūdikiui yra tai, kas skiria geras motinas nuo puikių motinų. Puikios motinos savo kūdikius myli labiau nei bet ką kitą pasaulyje. Jos daro viską, kad kūdikiui suteiktų meilę ir stimuliavimą, jog kūdikis augtų sveikas ir pasitikintis savimi.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]