grozis Straipsniai.lt
| |

Grožis, kurį lemia vidinė ramybė

Pripažinkite, žinia, kad grožis nėra tik tai, kaip mes atrodome, jums ne naujiena. Nepaisant šiandieninio visuomenės spaudimo atrodyti gražiai, šauniai, žaviai, fizinis arba išorinis grožis, dėl kurio taip stengiamės, mažų mažiausiai yra paviršutinis.

Taigi, šiek tiek apie vidinį grožį. Jis yra tai, kas lieka mums, kai metai bėga, o kosmetikos, rodos, naudojame vis daugiau, dietos vis įvairesnės, o treniruočių grafikas intensyvesnis. Vidinis grožis tarnauja mums, kai ryte pabundame šalia mylimojo, nesišukavusios ir nesidažiusios. Galiausiai, jis išlieka net tada, kai fizinis grožis pamažu išblėsta, nusinešdamas gražiausius jaunystė metus.

Vidinė ramybė ir pasitikėjimas sumažina įtampą, stiprina jūsų protą bei jus kaip asmenybę.  Visi žino, kokie yra gyvenimo be streso privalumai, net mūsų kūnas aiškiai tai parodo. Gyvendamos be įtampos išvengsime skrandžio, žarnyno ligų, netgi kai kurių rūšių vėžio! Turėdamos stipresnę imuninę sistemą jausimės ir atrodysime žvaliau bei energingiau.

Straipsniai 1 reklama

Tad, kaip tai pasiekti? Deja, mūsų gyvenimo būdas diktuoja tokias sąlygas, kuomet lieka mažai laiko asmeniniems jaukiems ritualams, padedantiems nuraminti protą ir mintis. Tačiau jie itin svarbūs, norint išsaugoti vidinę ramybę. Pasistenkite kasdien tuo pačiu metu ramiai pasivaikščioti, tuo metu negalvokite apie nieką kitą, tiesiog matykite besikeičiančius vaizdus. Įsižiūrėkite bei įsiklausykite, kas tiesiog vyksta aplink. Arba užtektų kasdien tuo pat metu kelioms minutėms užmerkti akis, pailsėti, apie nieką negalvoti, o tiesiog pabūti su savimi. Pati kurkite savo ritualus.

Vidinė ramybė nieko nekainuoja, tik tam reikia laiko. Neišsigąskite, jei nepavyks iš pirmo karto. Kaip ir grožis, ji kuriama visą gyvenimą.

K. Levanaitė

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *