Mano mergina nuolat skundžiasi, kad jai trūksta dėmesio. Supyksta, jeigu nepastebiu jos naujo blizgučio arba per dieną nepasakau nė vieno meilaus žodžio. Ne tik supyksta, bet dar ir įsižeidžia, apkaltina atšalimu, pradeda man pačiam įrodinėti, kad jos nebemyliu. Kad bent pati nors kartą būtų man kokį laikrodį padovanojusi, automobilį nupoliravusi… Tikrai pastebėčiau. – klausia Genadijus

Milda pataria: Mielas Genadijau ir visi kiti nepagrįstai apkaltinti savo mylimų moterų vyrai, atminkit vieną tiesą: mergina niekada nesikabinės prie smulkmenų, jeigu ją tenkina vyro partnerystė iš esmės. Ir atvirkščiai. Aiškinu. Pavyzdžiui, aš niekada nepriekaištauju savo vyrui dėl tyčinio smirdančių kojinių eksponavimo jaukiose buto erdvėse (čia ne literatūrinis pavyzdys, jis tikrai meta savo kojines kur papuola), nes nesinori gadinti nuotaikos bei santykių dėl tokios niekingos garderobo detalės. Be abejo, yra penkiasdešimt kitų, krintančių į akis, bet kažkodėl neužknisančių dalykų. Juos pastebiu, bet moteriška intuicija kužda, kad nekruščiau dėl jų savo mylimam žmogui smegenų, o verčiau pasitaupyčiau balso stygas ir iškalbą išties kritinėms situacijoms. Kuriam normaliam vyrui patiktų, kad vos peržengusi namų slenkstį jo boba imtų loti? Mazochistui? Bet aš klausiau, kuriam normaliam!

Kiekvienas draugystės pradžioje užsidedame rožinius akinius, o lūpas skiriame tik bučiniams ir meiliems žodeliams. Po kurio laiko prasikrapštome akis ir pastebime, kad kažkas ne taip. Ne taip, kaip mes norime, ne taip, kaip įsivaizdavome. Tada ir prasideda priekaištai dėl… dėl oro. Kas yra dėmesys? Tas pats nepamatuojamas, nepasveriamas oras (fizikų prašau nesikabinėti prie palyginimo). Esu įsitikinusi, kad jeigu savo merginai Genadijus kas penkiolika minučių imtų suokti, kokia ji nuostabi ir mylima, jai vėl atsiras kitų dingsčių ant vaikino užvažiuoti. Reikia, aišku, jeigu norisi, priežasčių ieškoti kur kas giliau. Gal už priekaišto „tu nedėmesingas” slepiasi nepasitikėjimas tavimi arba dar blogiau – merginai tavęs vieno neužtenka.

Views All Time
Views All Time
1410
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!