Ketvirtadienį 23 val. 45 minutės neveikė didžiausias pasaulio socialinis tinklas „Facebook”- pranešė Straipsniai.lt skaitytojai. „Facebook” tinklalapis buvo neprieinamas dvidešimt minučių – apie 00:09 val. Lietuvos vartotojai šiuo socialiniu tinklalapiu naudotis jau galėjo.

Apie „Facebook” neveikimą iš įvairiausių pasaulio kampelių internautai pranešė savo „Twitter” paskyruose. Jie rašė apie „išmetamas” klaidas arba visišką neprieinamumą.

2010 rugpjūčio 31 dieną „Facebook” tinklalapis buvo neprieinamas kelias valandas – apie 16 val. Lietuvos vartotojai šiuo socialiniu tinklalapiu naudotis jau galėjo.

Internetinio portalo Downrightnow.com, kuris fiksuoja visuotinai prieinamų interneto tinklalapių pertraukas veikloje, duomenimis, „Facebook” veikla buvo sutrikusi nuo maždaug 13 val.

„Facebook” atsakyme mashable.com rašoma, kad tinklalapis patyrė tam tikras problemas, dėl kurių kai kurie vartotojai negalėjo prisijungti prie „Facebook”. Dėl šių problemų tinklalapis gali neveikti arba veikti labai lėtai. „Facebook” atstovai tikino, kad yra stengėsi išspręsti iškilusią problemą kuo greičiau.

Tiksli priežastis, dėl ko rūgpjūčio mėnesį kelias valandas neveikė didžiausias pasaulyje socialinis tinklas, nėra žinoma.

Šiuo metu „Facebook” tinklalapiu naudojasi apie 500 milijonų žmonių iš viso pasaulio.

Views All Time
Views All Time
2580
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!