Mėnulio fazė ir Saulės padėtis pažinties su jums svarbiu žmogumi metu gali padėti nuspėti, kokie bus tolesni jūsų santykiai

Ko tikėtis iš naujos pažinties: ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Bepigu tiems, kurie turi savą žiniuonę, būrėją ar astrologą. Užbėgai puodeliui kavos ar skambtelėjai telefonu, ir pasakys, kas bus ir ko tikėtis. O jei neturite tokių bičiulių, teks pasitenkinti paprasčiausiu stalo kalendoriumi. Ten slypi visa reikalinga informacija.

Pirmiausiai susiraskite kalendoriuje tą dieną, kai sutikote savąjį žmogų. Atkreipkite dėmesį į Mėnulio fazę.

Jaunatis.

Labai svarbu, ar šis susitikimas nepapuolė į trijų dienų laikotarpį (paskutinė delčios diena, perėjimas į jauną ir dar kita diena). Šių dienų pažintis bent jau mėnesį neduos ramybės. Keliausite to žmogaus link mintimis, bandysite susitikti. Tačiau nereikia pamiršti, kad senoliai sakydavo, jog šiomis dienomis piktos jėgos slampinėja. Vertindami jaunaties pažintį būkite apdairūs, pernelyg nepasitikėkite. Smulkmenos gali atrodyti labai reikšmingos, o pati pažintis – nepakartojama ir vienintelė. Pakentėkite, sulaukite, kol Mėnulis pasieks pilnatį ir vėl išdils. Tik tada spręskite.

Priešpilnyje

užsimezgusios draugystės turi šansą virsti ilgalaikėmis ir stabiliomis. Tik reikia iš pat pradžių įvertinti situaciją, nebandyti draugui užlipti ant sprando ar rodyti savų kaprizų. O jei ką sumanysite kartu nuveikti, galite tikėtis teigiamų rezultatų.

Pilnatis

dažnai atneša nestabilias, keistai besibaigiančias pažintis. Visuomenė nenoriai toleruoja šį ryšį, o juk ne kiekvienas pasiryžęs kovoti su visu pasauliu. Žvilgtelėkite savo naujai meilei į akis, gal pasirodys, kad esate labai jau skirtingi žmonės. Gal ir neverta dėl jo keisti Žemės sukimosi kryptį? Staiga atsiradusi trauka gali virsti nepasitenkinimu. Šių santykių rezultatas – nuobodulys dviese arba keliai, išsiskiriantys ties artimiausia kryžkele.

Jei jūsų žvilgsniai susitiko, kai Mėnuliui iki Saulės liko nukeliauti tik paskutinį ketvirtį kelio, tikėkite, kad tai ilgalaikės, patvarios draugystės pradžia. Abu žinote, ko norite, ką galite. Jausmai tikri ir stiprūs. Nebijokite mokytis vienas iš kito. Ir jausmas, kad kažkada jau buvote sutikę šį žmogų, tik patvirtins, kad viskas jūsų rankose.

Jei nenorite pasikliauti vien permainingu Mėnuliu, pažiūrėkite kokiu Zodiako ženklu tada keliavo Saulė. Ji padės suvokti jūsų santykių esmę.

Jei Saulė Avine (kovo 21 – balandžio 20), dažniausiai užsimezga aktyvios, ryškios pažintys. Galite daug pasiekti, jei dirbsite viena kryptimi, jei nebijosite imtis iniciatyvos. Bet venkite griežtumo, impulsyvumo, netraukite darbų vežimo kiekvienas į savąją pusę.

Kai Saulė Jautyje (balandžio 21 – gegužės 20), užmezgami labai praktiški santykiai, kad ir kokios jausmų audros šėltų. Svarbiausia išmokti pajusti žmogiškąją šilumą, ryšių tvirtumą. Negailėkite komplimentų, jie bus meilės ir ištikimybės garantas. Tai ilgalaikiai, pagrįsti draugyste, supratimu, su praktiškumo gaidele santykiai.

Keista, bet kai Saulė keliauja Dvyniais (gegužės 21 – birželio 20), žmonės dažniausiai susipažįsta svečiuose, transporte, paskaitose, konferencijose ar… telefonu. Ir tada jūs norom nenorom mokotės palaikyti pokalbį, lengviau bendraujate, plepate, nieko doro nežadate. Ir jei vienas kitam greitai atsibodote, nenusiminkit, juk kažką naujo vis tiek sužinojote.

Jei sutikote keistą bičiulį, kurio kaprizus keičia nuoširdus rūpinimasis jumis, gerai pagalvokit, gal Saulė buvo Vėžyje (birželio 21 – liepos 22) per pirmą pasimatymą. Jei jus tenkina “vaiko ir mamos” santykiai, tai draugystė bus stabili. Tačiau reikia išmokti valdyti emocijas, nes kitaip ir mažutės smulkmenos gali apkartinti gyvenimą.

O tikras flirtas gimsta po Liūto žvaigždynu (liepos 23 – rugpjūčio 22). Gal todėl tokie gražūs, kupini žavesio ir niekuo neįpareigojantys vasaros nuotykiai. Tačiau šie lengvai užmegzti draugystės ryšiai gali turėti tęsinį. Net ir mažos dovanos stiprina draugystę. Išmokite duoti, kad galėtumėt gauti.

Saulei esant Mergelėje (rugpjūčio 23 – rugsėjo 23), užsimezga pažintys, kurios būtinai įpirš vieną ar kitą pareigą. Nepriekabiaukite, nekritikuokite. Daugiau dėmesio skirkite savai išvaizdai, smulkmenoms. Šį kartą tai labai svarbu. Jūsų laukia ne tik ilgalaikė draugystė, bet ir bendras darbas, bendri įsipareigojimai.

Ar žinote, kodėl teatrai savąjį darbą pradeda Saulei jau pasiekus Svarstykles (rugsėjo 24 – spalio 23)? Nes visos elitinės pažintys užsimezga šiuo metu. Globojant mūzoms, po romantikos skraiste ir susitinka du žmonės. Bet net lašelis egoizmo gali draugiškumą paversti banaliais, šaltais, demonstratyviais ryšiais. Nebijokite pasakyti savajai Džuljetai, kad ji vienintelė. O jei nesugebėsite išnaudoti šios progos, lengvai išsiskirsite – taip, kaip ir susitikot.

Daug aistros žada rudeniniai susitikimai po Skorpiono ženklu (spalio 24 – lapkričio 21). Jus jungti gali ne tik seksas, bet ir magiški dalykai. Tačiau nebandykite visų raganiškų kerų ant naujojo pažįstamo, niekada nežinai, ant ko užsišoksi. Šie santykiai ir taip turės tęsinį. O burtus palikit labiau problemiškiems momentams.

Pasinaudokite Saule Šaulyje (lapkričio 22 – gruodžio 21) ir susiraskite draugą, kuris padės įveikti niūrią žiemą savo optimizmu. Gal vienas kitam tapsite mokytoju, o gal rasite bendramintį savuose darbuose. Jei reikia rėmėjo, taip pat paskubėkite. O jei šie santykiai plykstelėję išblėso, nenusiminkit. Gal šio to vis tiek išmokote?

Draugystė, gimusi Saulės kelionės Ožiaragiu (gruodžio 22 – sausio 20) metu, – konservatyvi. Būtina į partnerį žiūrėti rimtai, tai – ne eilinis nuotykis. Šaunu, jei dirbsite kartu, nes tai gali duoti labai konstruktyvių sprendimų. Gal tik ilgokai vienas kitą stebėsite, kol atsiras tarpusavio šiluma. Ši draugystė gali tęstis daugelį metų.

Kai Saulė Vandenyje (sausio 20 – vasario 18), užsimezga keisti, netikėti, labai saviti ryšiai. Netikėtos pažintys gali įsukti net ir į avantiūrų verpetą. Nesistebėkite greitai besikeičiančia situacija. Išmokite žvelgti truputį į ateitį. Neidealizuokite savojo partnerio. Tokiu metu užsimezgusi draugystė retai baigiasi vedybomis, tačiau išsiskirti lengva nebus.

Tik po Žuvų žvaigždynu (vasario 19 – kovo 20) užsimezga tokie migloti ir neaiškūs santykiai. Naujasis jūsų draugas sugeba mylėti ir platoniškai. Ar esate tam pasiryžę? Pažvelkit į akis ir pasikliaukite intuicija, abejonės greitai išnyks. Jei nusprendėte skirtis, šį sumanymą įgyvendinkite greitai, nes kitaip tai užsitęs labai ilgai.

O gal viskas priklauso ne nuo Saulės, ne nuo Mėnulio, o nuo mūsų širdies?

Views All Time
Views All Time
2891
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!