Lemtingos moterys filmuose vyrus kaip šiltą vilną suvysto akimirksniu. Sakysi, tai – tik filmas?

Galbūt. Bet tikriausiai ne kartą ir gyvenime esi susidūrusi su moterų gebėjimu, atrodytų, vos per keletą sekundžių prie savo kojų paguldyti pasirinktą auką. Kas tai? Burtai? Feromonai? O gal stebuklinga žvilgsnio galia?

Sakoma, kad vyrą nusitepti į lovą visai nesunku – sužinojęs apie tokį tavo troškimą jis pats noriai ten gulasi. Bet vis dėlto kai realiai prisireikia suvilioti tą, kuris patraukė dėmesį, daugumai paprastų moterų kyla nemenkų keblumų. Kaip tai padaryti pakankamai subtiliai, bet kartu ir nepaliekant erdvės dvejonėms?

Štai 5 laiko ir moterų patikrintų būdai, kurių veiksmingumas artimas šimtui procentų!

1. Kerintis žvilgsnis.
Žiūrėk jam į akis. Neįsistebeilyk, nesek kiekvieno jo žingsnio. Tiesiog kuo dažniau stenkis pagauti jo žvilgsnį, o pagavusi neskubėk droviai nusisukti. Užlaikyk žvilgsnį keletą sekundžių. Jei jis šyptelėjo – atsakyk šypsena, jei ne – pakartojusi žvilgsnio pagavimo triuką dar keletą kartų gali pirmoji jam nusišypsoti. Pastaba nedrąsiosioms: jei šitaip flirtuoti trukdo baimė, kad vyrukas prieis ir įžųliai užklaus, ko iš jo nori, turėk omeny, jog visada turi atsarginį variantą: „atsiprašau, pasirodei man kažkur matytas“.2. Prisilietimas. Praeidama pro savo aistros objektą tarsi netyčia prisiliesk. Sausakimšame klube prasilenkdama gali rankomis paliesti jo pečius ar nugarą, erdvesnėje vietoje užteks praeinant arti palytėti jį šalikėlio, per petį permestos striukės kraštu. Vadink tai kaip nori – meilės magija ar dviejų biolaukų susikirtimu. Bet jei iki šiol jis į tave nė nežvilgtelėjo – prisilietimas vis dėlto turėtų sužadinti jo susidomėjimą. O jei jau spėjote apsikeisti ir gundančiais žvilgsniais – šis triukas taps antrąja užuomina jam, kad metas veikti.

3. Kuždesys. Jei išdrįsi jį užkalbinti – sukurk intymumo atmosferą balsu. Be abejo, geriausiai tiks kuždesys. Vyrukas turi visa savo esybe pajusti, kad tavo žodžiai skirti tik jam. Flirtuodama bare seksualiu kuždesiu gali jam rekomenduoti kokteilį ar gėrimą, dienos metu sumani viliokė net ir klausdama „kiek dabar valandų?“ sugebėtų balso tembru pakviesti: „ar ne metas mums į lovą?“

4. Šokis. Tai bene pats lengviausias būdas sužadinti jo kūniškus interesus. Jei judu jau atsidūrėte šokių aikštelėje kaip pora – prisiliesti, prisiglausti ir kūno kalba išreikšti savo susidomėjimą tikrai juokų darbas.

5. Komplimentas.
Ir kam gi jie nepatinka? Beje, o vyrai jais ne taip dažnai lepinami. Todėl būk išradinga: jei droviesi pasakyti, kad su tais džinsais jo užpakaliukas atrodo seksualiai – bent jau į jo pokštą atsakyk ne kvailu kikenimu, o drąsia užuomina, kad  vyras su puikiu humoro jausmu tau atrodo labai seksualus.

Views All Time
Views All Time
7054
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!