UAB “EUROPOS KELIONIŲ AGENTŪRA” sveikina Jus ir kviečia bendradarbiauti.
Mūsų licenzija Nr. 002817 išduota 2002 m. kovo 7 d.

UAB „EUROPOS KELIONIŲ AGENTŪRA“ yra vieninteliai  AFRICA line ADVENTURE CLUB  atstovai Pabaltijo ir  Rytų Šalims. Naudojasi AFRICA line ADVENTURE CLUB SERTIFIKATU ir prekiniu ženklu turistinių paslaugų pardavimui.

AFRICA line ADVENTURE CLUB – nekonvencialaus turizmo pradininkai, siekiantys parodyti nuostabią gamtą ir kultūrų įvairovę už oficialių turistinių maršrutų ir turistinių enklavų, aktyviai remia Pasaulinio Paveldo apsaugą. Siekia įjungti savo klientus į ekskliuzyvinių, ištvermingų keliautojų gretas, siūlydami:

– programas apimančias tautų ir genčių  šimtmečius išlaikiusių savo kultūrą, kuriems laikas yra dovana, o ne pinigai,
– grupės neskaitlingos, kas suteikia galimybę pakliūti į labiausiai nepasiekiamas vietas,
– nakvynės įvairovė nuo masajų genties lūšnos iki šeimyninės sodybos,
– didelė įvairovė aktyvios veiklos rūšių.

Visos programos paruoštos AFRICA line ADVENTURE CLUB žingeidžių grupių vadovų, kurie daugelį mėnesių praleido tuose kraštuose, tapdami tikrais ekspertais.

Unikalūs pasiūlymai yra kelionės pagal užsakymą. Bičiulių būryje galite pasirinkti kryptį ir suplanuoti kelionės trasą, o mes pasitarnausime savo patarimais, žiniomis ir patirtimi atidirbant detales.

Keliaudamas su AFRICA line ADVENTURE CLUB gali tapti archeologu Egipte, senovės civilizacijų, pasislėpusių tropikų džiunglėse atradėju, nuotraukos apdovanotos Foto Word Press autoriumi, Kilimandžaro užkariautoju, bei visada išgyventi fantastiškus nuotykius ir saugiai sugrįžti į namus, ką gali patvirtinti gausus mūsų pastovių klientų Adventure klub dalyvių būrys.

KELIONIŲ TIPAI:
– EKSPLORACINĖS,
– KALNŲ,
– TEMATINĖS IŠVYKOS.

Patyrę gidai, turintys specialias licenzijas, ves Jus nežinomais maršrutais, įdomiais keliais, kur nebuvo įžengęs eilinis turistas.

– Siūlome poilsį egzotiškuose Indijos vandenyno paplūdimiuose,
– povandeninį nardymą tarp nuostabių koralų rifų,
– romantišką plaukiojimą valtimis,
– Safari žymiuose Kenijos ir Tanzanijos Nacionaliniuose Parkuose.
– Kilimandžaro viršukalnes- Afrikos stogo- šturmavimą.

Mes siūlome Jums netipiškas keliones, pilnas netikėtumų į unikalias Afrikos,Pietų ir lotynų Amerikos, Azijos, Australijos vietas.

KELIONĖS
Pasinaudodami ilgamete patirtimi, sukaupta keliaujant beveik po visus pasaulio kampelius,
skirtingą nuo stereotipų, dinamišką, pilną netikėtumų ir atrakcijų poilsio formą. Siūlome unikalias vietas, kurių nepasiekia autobusinės kelionės, kur skirtingos kultūros, nuostabi gamta, laukiniai žvėleliai keliantys nuostabą, parodant pasaulį už turistinio enklavo.

Visos AFRICA line ADVENTURE CLUB siūlomos kelionės yra autorinės-paruoštos lenkų gidų, tikrų savo srities ekspertų. Kiekvienas jų praleido savo svajonių krašte ne vieną mėnesį, gyvendamas pagal gamtos ritmą, giliai pažindamas vietinius papročius ir pamažu tapdamas vienu iš jų. Nuodugniai studijuojame trąsą ne tik pagal jos atrakcingumą, bet ir pagal saugumą, tai garantuoja nuostabios kelionės išgyvenimus ir prisijungimą prie ekskluzyvinių keliautojų būrio, vykstame ten, kur papročiai derinasi su šiuolaikiškumu, gamta su urbanizacija, kad foto juostoje ir mūsų atmintyje užfiksuotume šį vaizdą, kuris pamažu nueina į praeitį. Pavyksta mums tapti liudininkais ir nuošaliais unikalių enklavų stebėtojais, nors tai skamba neįtikėtinai, gyvais senūjų kultūrų skansenais, išlikusiais šimtmečius nepakitusiais. Per porą savaičių galime pasijusti užmirštų žmonių ir genčių atradėjais, archeologais ieškančiais pirmykščių žmonių, nuostabių architektūros paminklų pėdsakų ar bekraujais safari medžiotojais.

INFORMACIJA APIE ĮMONĘ
UAB „EUROPOS KELIONIŲ AGENTŪRA“ sveikina Jus ir kviečia bendradarbiauti.
Rinkoje esame jau 5metai.

SIŪLOME  ATVYKSTAMOJO TURIZMO PASLAUGAS:
– Organizuotų grupių ir individualių turistų apgyvendinimas, maitinimas.
– Viešbučių rezervacija.
– Gidų paslaugos (lenkų, rusų ir visų Europos šalių kalbomis).
– Ekskursijos po Vilnių, Kauną, Trakus.
– Maršrutai po visą Lietuvą.
– Organizuojame tematines ekskursijas, alaus mėgėjų keliais „Po įžymias lietuvių aludarių vietas“.
– Kaimo turizmas, vietų rezervavimas, maitinimo bei ekskursijų  organizavimas.
– Siūlome kelialapius į Lietuvos kurortus: Birštoną, Druskininkus.

Svarbiausia geri norai, kurie visada išsipildys!

Iškilus klausimams galite teirautis:
+370 5 2121918 (tel./faks. Vilniuje)
+370 681 37242 (mobilus tel.)
info@eurokeliones.lt  (el. paštas)

Views All Time
Views All Time
2947
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!