Laisvalaikio centras ir verslo klubas “AKMENINĖ REZIDENCIJA” įsikūrė vaizdingame slėnyje tarp trijų ežerų – Galvės, Akmenos ir Ešerinio, – draustinyje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje. “AKMENINĖ REZIDENCIJA” 25 km nutolusi nuo Vilniaus centro ir 30 km – nuo oro uosto.

Pravažiavę Trakus (senąją Lietuvos sostinę), Jūs pamatysite šiaudinius namų stogus, esančius vieno iš švariausių Lietuvos ežerų pakrantėje.

“AKMENINĖ REZIDENCIJA” yra lietuvių tautinio stiliaus. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant aukščiausio lygio šiuolaikinių patogumų.

Mūsų komplekso svečių laukia ne tik viešbutis ir vilos, bet ir restoranas (azijietiškos ir europietiškos virtuvės), prabangus vyno rūsys, ant ežero kranto stovinti rusiška pirtis su baseinu, vandens masažo vonia jacuzzi ir kt.

Jūs ne tik galėsite pasigėrėti vaizdu į garsiąją Trakų pilį, kuris atsiveria iš mūsų teritorijoje esančios champagne terasos, bet ir praleisti joje romantišką vakarą, besigėrint saulėlydžiu.

Mėgstate aktyvų poilsį? Ieškote pramogų? Čia nebus kada nuobodžiauti!!! Galėsite plaukioti, irstytis valtimi, žvejoti, slidinėti ir čiuožinėti pačiūžomis žiemą.

Žiemą Jums patieks karšto vyno į tiesiog ant ežero ledo įrengtą čiuožyklą. Žieminės žūklės mėgėjai galės pasinaudoti žvejo reikmenų komplektu, termosu arbatos su romu ir kt.

Pas mus Jums bus jauku bet kuriuo metų laiku.

Rezidenciją rasite: Bražuolės km., Trakai
el. paštas: info@akmenineuzeiga.lt
faksas: 8 (528) 25186
telefonai: 8 698 30544, 8 614 86654

Views All Time
Views All Time
3138
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!