Kelionių agentūra “Keliautojų klubas” – nuo 1994 metų sėkmingai organizuoja poilsines, pažintines ir verslo keliones po visą pasaulį. Mūsų moto – “išskirtinis dėmesys klientui” – įpareigoja mus operatyviai, profesionaliai ir kūrybingai įgyvendinti pačius netikėčiausius keliautojo norus ar pageidavimus. Jaunas, energingas, sparčiai tobulėjantis kolektyvas padarys viską, kad Jūsų atostogos būtų sklandžios ir patogios.

Bendradarbiaudami su didžiausiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti įdomių ir įvairių kelionių, garantuoti aukštą paslaugų kokybę, geras kainas, patrauklią nuolaidų sistemą.

Jei norėsite keliaudami pažinti kitus kraštus ar tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, visada galite kreiptis į „Keliautojų klubą”. Mūsų siūlomos pažintinės kelionės po Austriją, Italiją, Šveicariją, Vokietiją, Graikiją, Ispaniją, Čekiją, Vengriją ir kitus kraštus Jums atvers duris į kultūros, meno, muzikos ir architektūros lobyną, kurį žmonija kaupė tūkstantmečiais.

Jei ieškote aktyvaus kalnų poilsio – Alpės, Dolomitinės Alpės, Tatrai ir t.t. svetingai pasitiks Jus savo snieguotomis viršukalnėmis.

0 jei norite paprasčiausiai pamiršti visus darbus ir rūpesčius, galėsime Jums pasiūlyti poilsinę kelionę prie ežero, jūros ar vandenyno kranto. Saulė, vanduo … ir jokių rūpesčių, nes juos atiduosite mums! Ras iš ko pasirinkti ir egzotikos mėgėjai.

Visada patarsime keliaujančiam, ką pasiimti į kelionę, kaip jai pasiruošti.

Planuokite, svajokite, fantazuokite, o savo kelionių rūpesčius patikėkite mums.

Pagarbiai

Jūsų “Keliautojų klubas”

Views All Time
Views All Time
2475
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!